Babel (2006)

Film jsem shlédl s napětím a rozhodně ne z donucení. Zajímavé čtyři (tři) příběhy, které se ovšem nijak zásadně nedoplňovali, což je možná trochu škoda. Jedný v celku nezajímavý příběh byl ten Japonský, který si mě nijak výrazně nezískal ani přes svou tak trochu lehkou erotičnost. Celkově to špatné vůbec nebylo špatné a hvězdné obsazení neni na škodu nikdy. 80%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Nemám absolutně nic proti kuchařským pořadům, přesto že je nesleduju a už vůbec je nevyhledávám. Ovšem toto je opravdu trochu moc. Každý nedělní podvečer sledovat Pana Jiřího "patlala" Babicu to bych nezvládal a je zrovna škoda, že v tento čas na Nově neběží nějaká přijemná komedie, která by se v tuto hroznou dobu konce víkendu hodila. Pan Babica mi je nepříjemný a to je zásadní faktor proč tento pořad odsuzuji na uplné dno. Když už bych měl koukat na podobný pořad tak jedině s panem Zdeňkem Pohlreichtem, který mi je opravdu sympatický, je zábavný, vtipný a hlavně... UMÍ VAŘIT!!! Toto hodnocení píšu po dnešním "sledování" tohoto pořadu, kdy jsem zapl televizi a poslechl si větu: "Tak to byla ta suchá část a teď jdem na tu část mokrou." Znechuceně jsem TV zas vypl a napsal těchto pár nesmyslných, subjektivních vět. 0%

Bunkr smrti (2008)

Mám rád filmy tipu "pokusy nácků." Toto ovšem bylo trošku slabší. Přes super nápad, který se musí brát hodně z nadhledem to prostě neni ani zdaleka dotažený. Pro mě o něco zajímavější film na podobné téma je například Krvavý potok. 55%

Černá smrt (2010)

Zajímavý film, hlavně v první půlce. Potom mi přišlo, že nastal jakýsi útluma i přes větší akčnost to nebylo ono. Ovšem konečné rozřešení příběhu bylo super v tom, že... ale to nemůžu prozradit, koukněte se sami :) 80%

Český sen (2004)

Na české poměry a věk obou režiséru je to opravdu velký a zajímavý projekt o českém "moderním" stylu život. Na zajímavosti dodává také doba kdy byl dokument točen a to pul roku před vstupem do EU. Takže můžu jen říct, mě se to líbilo! Ovšem na trochu vyšší hodnocení tomu schází trochu lepší dokumentární pojetí a trochu více zajímavá první půlka. 80%

Divoké historky (2014)

za první a poslední příhodu o hvězdičku na víc :) celkově se u toho ty dvě hodky dají s klidem vydržet a člověk se občas dobře zasměje.. ta Argentina to celý dělá trochu jinym, než by bylo u holywoodu..

Eurotrip (2004)

Tak hlavní co mě tak napadá, že vlastně neznám moc fanklubů Manchasteru v Londýně, ale zase přesto, že nesnášim Manshits tak mě hooligens pobavili. Tento film sem shlédl už několikrát za posledních asi tak 7let a můžu říct, že mezi Americkejma komediema je to jedna z mála co mám rád. Ta hvězdička za Slovensko (přesto, že naše bratia moc neobdivuju) musí jít dolu. 80%

Góóól! (2005)

Spoustu fotbalovejch nesmyslů (vypisovat je tu nebudu, je toho fakt moc pro příklad jenom hlavní trener nekoučuje rezervu ;), hrozný záběry ze zápasů, respektive z 80% jenom skluzy, příběh tak nějak klasika. Fotbal mám rád, předevšim teda premier league a tak jako zasvěcenej si prostě toho kvanta chyb točících se okolo fotbalu všimnu, proto sem asi i tak přísnej s hodnocením, jinak příběh taková klasika prostě no. Co se mi ale hodně líbilo bylo zakomponování pravých fotbalistů, předevšim liverpoolu kde se oběvil dokonce i bývalý trener Rafa Benitez :) 70%

Mlčení jehňátek (1991)

Zajímavé, že tento film jsem si nechal tak dlouho ujít a zhlédl ho až 20let po natočení. Film má hodně silnou vzestuponou tendenci přesto, že je celou dobu v takovém vlažném tempu. Hopkins je opravdu dobrej a dá se říct, že nejen on. Jak už jsem zmiňoval film má 20let, přesto v něm je spoustu zvratů a scén, které jsou nečekané a téměř nevídaně dokonalé. Lidé mají rádi uchylný zabijáky a tento film je toho důkazem. 90%

Na tuhle nemám (2010)

Bohužel, ale tento film je jen další v řádě takzvaně amerických romantických komedií a neustále omýlaný bodový systém se mě až hnusil, to je prostě americkej styl. 35%