Znamení (2002)

Film je skvělý, napínavá podívaná se skvělou depresivní znělkou.. Trochu slabší závěr 97%

Jason X (2001)

Spoiler : Nepochopim to znovuzrození. Když je Jason roztřílen, nemá nohu,ruku,HLAVU, se dokáže znovuzrodit, ale ti vojáci kteří byly zabití jim samotným nechávali zemřít.

Memento (2000)

Bože jo! Zase další Nolanovka, která zaujala a byla skvěle odvyprávěna. Od tradičních chronologicky stavěných dějů se nám představuje Memento, film vyprávěn od zadu, po střýpkách. Skvělý děj, skvělý námět. Skvělé herecké výkony!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Tak moje první parody, a jak povedená!Naštěstí v originále, páč s dabingem to můžete hodit z okna..100%

Jakub lhář (1999)

Mě přišel tento film zajímavý v mnoha ohledech. Myslím si, že to i může vystihnout tehdejší dobu, zároveň je to trošku přehnané. Ale ta možnost naděje se mi líbí .. Sympatických 65% :)

Malí géniové (1999) odpad!

Ocěnuji jedině to , že to dokázalo vydělat trojnásobek Rozpočtu, ale jinak film se mi nelíbil ... 1%

Matrix (1999)

Pane Andersone?

8 MM (1999)

Masterpiece.

Hadí oči (1998)

Cage a Hadí oči bavily zhruba do půlky. Potom se to začalo táhnout a nerozhodnost, která byla ze začátku symptická eskalovala v protivně natahovanou stopáž. Za první třetinu filmu - od filmařský dělničiny po scénář 4 hvězdy. Druhá třetina filmu (casino) - v celku zábavné drama 2,5 hvězdy. Finále - odpad! Je to škoda.. Dvě různé poloviny, které byli silně nevyrovnané.