Chlapi sobě (2019)

Nevtipná slabota Céčkových herců.

Insidious: Červené dveře (2023)

Strašné zklamání.. Moc jsem Patrickovi věřil, že jeho režijní debut bude poněkud odvážnější a bude mít alespoň další smysl, než jen aby si Patrick zkusil jaké to je. Nelíbí se mi porušování vytvořených a nastavených pravidel, které se ve snímku objevují. Když se zamyslíme nad příběhem.. Když by tento film nevznikl, tak by se vůbec nic nestalo, stanovená zápletka je jednoduchá, o ničem. Tento díl nepřináší nic nového, hodil by se možná jako díl do seriálu o 20 minutách.. Mrzí mě to.. Jednu hvězdu dávám za to, že se ve filmu objevili všechny postavy z původních dvou snímků.

Insidious 3: Počátek (2015)

Insidious 3 se drží ve stejných kolejích jako předchozí díly a i díky tomuto dílu bylo naprosto zřejmé jaký je rozdíl když Whannell dělá s Wanem a když ne. Jelikož 1 díl byl přeci jen horor s motivem nahnat nám hrůzu, tak druhý byl o příběhu, který byl naprosto skvěle propracovaný. Trojka je něco jako hybrid mezi oběma díly a musím říct, že hlavní záporák mě bavil asi do chvíle než se přišlo na jeho příběh.. Vyvrcholení této série byl jednoznačně díl 2. Musím říct za sebe 70%...Scéna kde se objeví Wan mě osobně hodně rozesmála

Jakub lhář (1999)

Mě přišel tento film zajímavý v mnoha ohledech. Myslím si, že to i může vystihnout tehdejší dobu, zároveň je to trošku přehnané. Ale ta možnost naděje se mi líbí .. Sympatických 65% :)

Jason X (2001)

Spoiler : Nepochopim to znovuzrození. Když je Jason roztřílen, nemá nohu,ruku,HLAVU, se dokáže znovuzrodit, ale ti vojáci kteří byly zabití jim samotným nechávali zemřít.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Líbil se mi příběh, to jak byl tento film pojatý, ale to je tak všechno.. Dávám 2 hvězdy za herecké výkony a myšlenku, bohužel naopak musím říct, že to bylo nedotažené jako například prostředí SPOILER- SPOILER- SPOILER : Hodně mi vadilo, že jdou do náhodného města, kde zjistí, že se tam narodili, že hlavní fight se odehrává zrovna u Perníkové chaloupky, že hlavní záporák zná jejich mámu a celý příběh a vlastně jim ho poví, aby diváci věděli jak to vlastně bylo.....KONEC SPOILERU, hrozně dobrý nápad podle mě zabili jednoduchostí celého filmu ... 2 Hvězdy

Jurský svět (2015)

Příběh nebyl zas až tak neočekávaný, ale to vůbec nevadí.. Moc bych ocenil herecké výkony a také krvavé scény byly fascinující....Tento film předčil Jurský Park a to nemluvě o technice.. To srovnat nelze, ale je zde prostý fakt, že se mi líbil tento film více.. Njspíš to bylo kvůli těm velkým držkám, ze kterých sem nemohl spustit oči.. Tak či tak zábavné dialogy úžasné herecké výkony a nádherné záběry a skvělé exteriéry...Nádherná scenérie a ty barvy mě taky dostali... Tenhle film ze sebe vymáčkl vše co mohl.. 80% :)

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Dokonalý film! Teprve až u sledování těchto filmů si člověk uvědomí jak vše "originální" nakonec originální není. Temný film se skvělou Mizanscénou a naprosto dokonalým vyvrcholením nakonec uvtoří skvělý biják.

Kazatel smrti (2007)

Film : Předvídatelný, slabý, žádné lekací scény, Prostě Strašné