Ned a Stacey (1995) (seriál)

Dost me prekvapilo, ze tenhle serial umi byt i zabavny. Ne vzdycky, ale kdyz srovnam treba s Will a Grace, kde mi Debra leze silene na nervy, je tohle prijemne pohlazeni.

Před úsvitem (1995)

Tak jsem si rikala, ze by nebylo spatne videt predchudce Before Sunset, nez si ho pustim. Ale po tomhle zazitku uz to rozhodne nehrozi! Co je proboha romantickeho na premitani o nesmrtelnosti chrousta? Je to nudne, strojene a pritazene za vlasy. Kdybych ja narazila na nekoho zajimaveho a mela s nim stravit par hodin, chtela bych se bavit a ne rozebirat filosoficke otazky! Kdybych touzila po intelektualni prednasce, zasla bych si do skoly a ne na rande. Cekala jsem nejake zazitky, ne nazory na dusi a smrt a hledani odusevnele pointy v kazde historce ze zivota. Boze chran! Druha pulka filmu je sice o neco lepsi (za nejlepsi scenu povazuju predstirane volani kamaradum), ale to na verdiktu bohuzel nic nemeni.

Rozum a cit (1995)

"Vzdy jen odevzdanost a smireni se situaci, vzdy jen obezretost, cest a povinnost. Kde je srdce?" To je motto celeho filmu. A mozna proto me to neoslovilo tolik jako Pycha a predsudek. Chybi mi tam nejake emoce, nejake napeti, nejake ciny. Tedy az na poslednich dvacet minut, ktere mnou trochu pohnuly. Muzske osazenstvo bylo vyborme (zvlast Alan Rickman a Hugh Laurie), ale to zenske mi nejak nesedlo (vcetne vedlejsich postav, ktere mi byly snad jeste vic nesympaticke nez ty hlavni). Ovsem dobove prostredi skvele.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Tak jsem po shlednuti trojky konecne dospela k tomu, abych se podivala na prvni Toy Story... a ted si nadavam, ze jsem se tak dlouho pripravovala o naprosto fantasticky film! Buzz je uchvatny, toho proste zeru! Zmutovane hracky jsou ale docela sila, kam se hrabe panenka "Chucky", ktera me desila ve trojce. Radsi mam za padoucha plysoveho medveda. Celkove je ale jednicka mnohem lepsi, vtipnejsi a zabavnejsi, i kdyz mi tu jeste schazi konik a na konci jsem nebrecela. Nemuzu se dockat, az uvidim dvojku!

Demolition Man (1993)

Sylvester ve sve nejvtipnejsi roli! Hlasky jako "Budte dobry, Johne Spartane!" - "Bud v prdeli!" nemaji chybu. Navic se Sandrou utvorili skvelou dvojici a o uzasne momenty neni nouze. Pokazde se kralovsky pobavim.

Doktorka Quinnová - Doktorka Quinnová (1993) (epizoda)

Zdarily uvodni film k uz mene zdarilemu serialu. V podstate tady asi odvypraveli vsechno podstatne a zajimave a na serial uz toho moc nezbylo. Ale diky sympatickym postavam a dobovemu prostredi jsem se obcas i rada podivala.

Na Hromnice o den více (1993)

Fantasticky Bill Murray a naprosto neotrela a prvotridni zabava! Umi krasne zvednout naladu, diky za to.

Svatba upírů (1993)

Vynikajici Narozny, jako ostatne ve vsech svych filmech. Pobavil i Vizner a Preiss.

Berušky (1992)

Moje detska srdcovka s Jonathanem Brandisem. Jako holka je fakt skvely :).

Mistr kickboxu (1992)

Tohle je jeste z dob, kdy se na Chucka vtipky nedelaly, ale stejne je to vtipne. Vypravi o tom, ze se nam muzou splnit i ty nejdivocejsi sny, kdyz pro to neco udelame. Je to proste dalsi moje detska srdcovka s Jonathanem Brandisem.