Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Bondovka s tučnákama. Povedená animace, komedie nabušená vtipem od shora dolů. Vtipné scény a gagy se za sebou pěkně štosovali. Sice to nemá na letošního Big Hero 6 ale rozhodně jsem se u filmu nenudil. Obstojný sequel s tučnáky. 75%

Nezlomný (2014)

Angelina se snažila a post režisérky docela ustála ale rozhodně to není nejlepší výkon. Výborná kamera ale občas mi přišla zbytečně dlouhá stopáž. Film se silnými momenty ale občas i nudnými pasážemi. O všech hereckých výkonech se dá říct jen to nejlepší. Jack O'Connell jednoznačně celý film táhne díky němu z něj není průměrný film. Knihu jsem nečetl ale doufám, že aspoň to nejlepší z ní se tady objevilo. Dobrá, motivují hudba. 70%

Velké oči (2014)

Burton trochu jinak. Příjemný film podle skutečné události o obrazech, který bych si klidně pověsil na zeď. Amy Adams hrála dobře, Christophen Waltz hrál výborně. Byl geniální a jeho postava a hraní mě tak štvalo, že jsem chtěl aby shořel jako papír. Což se nakonec povedlo. 75%

Ouija (2014)

Další hororový průšvih. Příběh o ničem, absolutně nic lekacího, nic strašidelného. Naprosto stupidní film o hloupý deskový hře. Nezajímaví herci, prostě kravina a to rozuzlení a ten konec? Plácal jsem se po hlavě říkal si proč?! Prostě asi vymřely dobrý horory. 25%

Miluj souseda svého (2014)

Kvalitní snímek kde září nejen Bill Murray ale i malý Jaeden Lieberher. Bill je straý komedian takže je jasný, že dokáže pobavit ale tenhle film má i silné momenty. U tohohle filmu je to konec. Celý film se nese v krásné pohodičce a občas se objeví sranda, která pobaví. Upřímný, vtipný a příjemný film. 80%

Everly (2014)

Výborný myslel jsem si a zdálo se to jako blbost ale ono to nakonec je docela koukatelný akční film. Film se odehrává v jednom bytě kde nabíhají hordy mafiánů nebo podplacených policajtů či vojáků až po finálního Bosse a Salma Hayek je kosí jednoho po druhém a mrtvoly sen vrší na sebe. Násilí a krve je požehnaně. Scéna kdy nastoupí Sadista je výborná od začátku do konce a jeho smrt byla povedená. Salma Hayek je výborná a na to, že jí táhne na 50 je dost sexy. Film mě příjemně překvapil. 70%

American Heist - Americká loupež (2014)

Tuctový akční film, starší brácha vyleze z lochu stáhne mladšího bráchu do průseru a pak se vykoupí dobrým skutkem. Hrozně slibnej plán jak vykrást banku, který nevyjde samozřejmě. Hayden Christensen mi překvapivě tolik nevadil a toho dvakrát nemusím. Adrien Brody podává jako jediný nějaký pořádný herecký výkon a hrát rozklepanou fetku mu jde velice dobře. Co bylo hodně špatný bylo sestřelení vrtulníku a naopak co bylo hodně vtipný bylo vyhrožovaní postřeleného černocha válícího se v odpadcích. 55%

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Předloha od E.A.Poea, který má dobré knihy ale za to zpracování jeho knih tak dobré není. Ten film by se mi i líbil kdybych hned v první scéně nevěděl jak to celý bude. To mě prostě hned zklamalo a už jsem tomu filmu nevěnoval 100% pozornost. A nakonec se to celý odehrálo tak jak jsem předpokládal. Ben Kingsley odvádí asi nejlepší výkon ze všech ostatní se pouze vezou sním. Škoda mohlo to být lepší. 50%

Divoká karta (2015)

Další film Stathama kde podává svůj stálý herecký výkon což mi ale vůbec nevadí na jeho filmy se kouká dobře jen škoda, že některé jsou utahané a nebo nenabídnou lepší scénář. Jeho filmy mají stejný spád. Někomu pomůže to někoho nasere, pak je mezi pauza než ho najdou a pak všem nakope zadky. Většinou dost podobný akorát jiný město, jiný důvod. Ale aspoň tyhle jeho filmy mají nějakou úroveň a dá se na ně koukat. 60%

Dravci (1999)

Jez nebo zemři. Guy Pearce a Robert Carlyle hrajou výborně jdou si dobře po krku. Skvělý kanibalistický film zasazený do poloviny 19. století kde první polovina je spíš survival a až pak teprve jsou zodpovězeny nějaké odpovědi typu "proč?". Parádní příběh, který je neokoukaný a zaujme. Doprovází ho dobrá muzika. 80%