Hon na ponorku (1990)

Hutná atmosféra hluboko pod vodou kde nic není slyšet za to je vidět brilantní Sean Connery. Halda známých tváří mu krásně asistuje v tomhle prvotřídním thrilleru. Tenhle film je po každém zhlédnutí lepší a lepší. 85%

Příběh rytíře (2001)

Parádní oddychovka s výborným Heathem Ledgertem. Historická komedie, která pobaví plus dobrej soundtrack rovná se dobrá zábava. 75%

Chlapectví (2014)

Sice bylo pěkný, že tam hráli stejný herci a stárli tam spolu 12 let ale jinak je to jen obyčejné rodinné drama. Nic závratného. Potom co jsem o tom všude četl jsem čekal něco jiného teda. 55%

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Po dvaceti letech je jasný že i humor vyprchá. První díl je naprostou klasikou 90.let a tohle byl dobrej pokus ale úplně se nepovedl. Vtipnej je tu jen Carrey a sem tam nějaký ten gag ale to je tak všechno příběh za moc nestál. Škoda myslel jsem, že to bude větší prdel. 60%

Gotham (2014) (seriál)

Za mě určitě ano. Povedený seriál kde je možno vidět všechny pozdější Batmanovi nepřátele bud vyrůstat nebo na vzestupu. Vývoj některých postav je sice trochu chaotický ale dá se to. Líbí se mi herecké obsazení a zvraty jak postav tak děje. Určitě povedený seriál z podsvětí Gothamu. Pro milovníky Batmana a toho všeho bude tenhle seriál dobrou předehrou před Justice League. 90%

Whiplash (2014)

Neuvěřitelnej masakr a nervy drásající hudební drama všech dob. Tohle byl pot a krev a těžkej teror. Miles Teller předvedl něco co jsem dlouho neviděl a ještě k tomu to opravdu bubnuje on. Skvělý herecký výkon a to mi dřív byl nesympatickej. J.K. Simmons tak tohle byla role, která mu opravdu seděla. Težkej badass, kterýho nenávidíte ale i obdivujete. Prostě výbornej film a myslim si, že v tomhle žánru nebude tenhle film dlouho překonán. Jednoznačně 100%.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Hodně špatný, hrozná nuda od bratrů Coenů jsem čekal něco jinýho teda. 35%

Eddie - náměsíčný kanibal (2012)

Sice to byla naprostá blbost ale mě pobavila a mělo to originální nápad. Sice to trochu skřípalo ale šlo to. Eddie je výbornej 60%

Žhavé výstřely 2 (1993)

Tohle je klasika a jedna z nejvtipnějších komedií co jsem kdy viděl. Mam dvojku radši než jedničku. Hlášky v tomhle filmu nemaj chybu....100%

Hříšní andělé (1938)

Parádní gangsterka s výborným koncem. Asi povinnost pro všechny milovníky tohodle stylu. 80%