Soudce (2014)

Pěkné soudní drama, které by ale mohlo být o něco kratší. Film se silnými momenty a rozepří mezi soudcem a obhájcem jenž jsou vlastně i otec a syn, kteří musí svůj nepodařený rodinný vztah dostat pryč ze soudní sině. Což ale pro ně dva není dvakrát jednoduché. Výborné herecké výkony obou Robertů. 75%

Spiknutí (1997)

Dobrá režie, dobrý scénář a výborný paranoidní Mel Gibson. Sice mohl být film trošku kratší ale i tak se jedná o dobrý film. Mel měl ve své pevnosti dobré triky a pod zámkem snad úplně všechno. Patrick Stewart jako darebák byl docela přijatelný. 75%

Jupiter vychází (2015)

Noblesnost tam byla to jo, jako vystřižené z jedné špatné pohádky. Tenhle film měl dvě hodně velké chyby a pak spoustu malinkých, které by se i dali přehlídnout. První velká je příběh, který byl špatný. Prostě mě ten příběh nenadchl, ale s tím jsem počítal. Čekal jsem od toho víc, tak ještě aby ne, když to dělali sourozenci Wachowští. Ten příběh mohl být prostě lepší. Druhá velká špatná věc byla Mila Kunis buď mi přišlo, že přehrává a nebo, že nehraje vůbec. A nevim co je horší. Channing Tatum to celé držel, hrál dobře a role mu seděla. Pak tam byla spousta menších věcí ale ty nestojí za rozepisování. A teď ty kladné části filmu. To jsou prvotřídní efekty, výborná akce a parádní muzika. Tohle s filmu dělá ten nadprůměr ale prostě ten příběh to stáhl dolů, prostě mi přišel odfláknutý. Film bere něco z Matrixu něco z Atlas Mraků. Film je dobrý ale neni tak dobrý jak mohl být a to je velká škoda. Určitě, ale film neodsuzuji do úplného propadliště Jupiteru. Jo a jedno z vedlejších kladných plus - Sean Bean přežil celý film. 60%

Pro dobrotu na žebrotu (2014)

Průměrný thriller s dobrým Idrisem Elbou. Závěr slušnej, jinak příběh tuctový leč koukatelný. 50%

Velká šestka (2014)

Jo tak tohle je animák podle mého gusta. Je to vtipný s dobrým příběhem , který zaujme a s nádhernou animací. Mám animáky rád ale jednou za čas prostě vyleze jeden, kterej je fakt výbornej a stojí za to. A tohle je zrovna on. 100%

Machete zabíjí (2013)

Prostě je to Macheta a nebere se tak vážně jako jeho předchozí díl. Je to větší kravina a tím pádem větší zábava. Trejo hraje vždycky stejně, takže je to dobrý.Sheen jako prezident nezklamal, Gibson jako záporák měl krušnou sezónu. Nájemný zabiják chameleon vzal podobu 4 známých tváří a Banderas mě asi pobavil nejvíc Doufám, že ten další díl natočí protože i když to bude naprostá kravina tak já to chci vidět. 70%

Pečovatel (2014)

Tak tohle bylo silný kafe. Tady byla hutná atmosféra, že by se dala krájet. Silný momenty kdy je buď vidíte nahrávku z kazety a nebo škvírou ve zdi ale prostě je to tam a je to dost nechutný. Nechutný v tom stylu, že je vám z toho špatně co se vlastně děje a jak je tohle vlastně možný, a že se vlastně tohle ve skutečnosti někde děje. Je to opravdu temný a drsný. Záporák byl fakt odpornej hajzl, kterýho jsem měl chuť ubit sám. 90%

Projekt LAZAR (2008)

Sice je od půlky hned jasné jak to dopadne ale rozhodně film za shlédnutí stojí. Paulovi Walkerovi to jde a to ani nesedí v autě. Film mohl mít vetší potenciál a víc ošálit diváka což se nestalo ale rozhodně film neurazí. 60%

Ilsa: vlčice SS (1975)

Tak tohle byla zběsilost. Samý sex a mučení a věděcké experimenty pro nácky. Pro někoho možná větší nechutnější sousto ale pokud jste trochu zvrhlí tak jedině doporučuji. 60%

Komorník (2013)

Pěkný téma, spousta výborných herců a tím pádem i výborných hereckých výkonů. Moc povedený životopisný film. 80%