Cruella (2021)

Emma Stone perfektní, soundtrack suprovej a musím říct, že i přes dlouhou stopáž jsem se bavil. Je to vtipný, svižný a když se vždy Cruella představuje na přehlídkách má to fakt grády. 75%

Cecilie (2007)

Docela koukatelný thriller z Dánska. O vraždě studentky a ženě, která musí dohledat vraha jinak skončí na psychiatrii. 60%

The Retreat (2021)

Nebylo to, tak špatné jak jsem se dočetl. Parta magorů nahání gaye a lesbičky v lesích. Pro ně jsou odpad, tak je chtějí pobít. Atmosféra ucházející, ale mohlo to být lepší. Postavy nezajímavé a gore ušel, ale bylo ho málo. 55%

Probuzení (2021)

Další z průměrných Netflix snímků. Má to, ale dobrý nápad a 90 minut není zas tak dlouhá stopáž, aby se tomu člověk nevěnoval. Nikdo nemůže spát a lidi magoří. Rozuzlení je až úplně na konci což je dobře. Herecky nic moc, ale koukat se na to dalo. 50%

Tiché místo: Část II (2020)

Tak jsem si letos zašel poprvé do kina. První na co jsem musel zajít, je právě Tiché místo 2. Atmosféra je perfektní a v kině je to znát o to víc. Krasinski sice servíruje skoro to samé jako v prvním díle, ale místo farmy se jde rovnou do města. Klidne bych se na takhle dobře odvedenou, řemeslnou práci dokázal koukat hodiny. Zajímá mě co bude dál. Chci vědět co jsou zač, jak je vyhladit a jak si vezmeme planetu zpět pod svá křídla. Občas mi to scénami připomínalo Last of us. Tahle série má prostě budoucnost a já doufám, že se brzy dočkáme pokračování. 90%

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

No od tohoto režiséra jsem čekal víc. Má k ruce dobré herce a asi i námět. Knihu jsem nečetl. Ale tohle není moc dobrý a finále je vyloženě průser. Ani ty akční scény za moc nestojí. Škoda 40%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Z trilogie asi nejslabší díl. Bez Wana to nemá takovou šťávu. Pořád se ale jedná o velice koukatelný horor. Už by to ale chtělo tuto sérii nechat spát. Dnešní horory jsou si dost podobný a je škoda, že horory z 80. a 90. let jsou víc strašidelný a mají lepší atmosféru. Dnešní technika by mohla přinést zajímavé lekačky, ale není tomu tak. Chce to prostě něco nového a originálního. Snímek, ale určitě doporučuji zhlédnout. 70%

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Říkal jsem si, že to bude blbost. Ale opak je pravdou. Docela mi to sedlo. Chris Rock je stejně ukecanej vocas ale je tu trochu ostřejší. Příběh má hlavu a patu a dá se i zkousnout. Nejhlavnějši na Saw je ale gore a ten je tu dost originální a dost hustý. Sice odhalíte zápornou postavu už v půlce filmu ale to nic nemění na tom, že je to docela povedený snímek z této série. Slušná jednohubka se spoustou násilí. 65%

Rozhněvaný muž (2021)

Čekal jsem pecku a tu jsem taky dostal. Luxusní Statham co nedělá svoje klasický bitky ale rozehraje parádní a drsnou vendetu. Temný thriller s perfektní akcí. Skvělá kamera i zvuk. Guy Ritchie je prostě výborný režisér a tohle bude určitě v mém žebříčku TOP filmů pro rok 2021. 90%

The Owners (2020)

Takový příjemný home invasion o páté. Anglický hororový snímek co se docela povedl. Bylo mi jasné, že se to nějak zvrhne ale takhle zase ne. 60%