Ostrov (2005)

Pearl Harbor i Armagedon nebo skála - to všechno jsou pitomé americké akční sračky. Ale tohle má nápad a provedení je skvělé. A hlavně jsem NIKDE NEVIDĚL NĚJAKÉ HROZNÉ UPOUTÁVKY SLIBUJÍCÍ HORY DOLY, TAKŽE MĚ OSTROV NEZKLAMAL, ALE VELMI PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL!

Restart (2005)

Kamera: Kasimir Lehto..... sedmdesátiminutový orgasmus kameramana by si zasloužil i hvězdiček deset. Tolik inovace, nových pohledů... Kasimir mě velice příjemně překvapil. A docela výjimečně mi nevadila ta tuna přepalů a třepající se obraz. Bravo!

Štěstí (2005)

Kamera: Diviš Marek, David Dolník ...... atmosféra paneláků a polorozbořených domů je více než výmluvná. velká česká realita a skvělý herecký výkon všech představitelů.

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

takže - scénáristicky špatné, ale to se dá čekat, když to píšou normální lidi. Ale způsob, jakým je to natočený je naprosto odporný a poté, co jsem viděl včera další "příběh", tak jsem musel odejít, protože to byl fakt děs běs.

Ulice (2005) (seriál)

tak tohle je cerne? to si delate srandu. Udelat pet(ted uz vlastne deset) dilu tydne, to je kumst! TS!

Bolero (2004)

Kamera: F.A. Brabec ..... hodnotím pouze technicky, brabcova kamera je dokonalá.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Kamera: Steven Soderbergh(pod pseudonymem Peter Andrews)Děkuji Student Agency, že ve své filmotéce mají tento film a ne jen romantické sračky. Protože kdykoliv jedu busem a pouští tento film, vždy si ho rád prohlédnu od začátku do konce(uz se mi to zadarilo trikrat)... a ted dnes jsem to viděl opět a musel jsem se hlídat, abych měl zavřená ústa, neboť jsem na to zíral... Krásná, nádherná práce. Scénáristicky(hlavně s tou julií), režisérně a hlavně - invence kameramana je naprosto jedinečná. Jedničku jsem neviděl, ale tohle se mi líbí uplně betálně!

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2004) (pořad)

Tohle je skvělé, o psychiku se hodne zajímám a líbí se mi kouzla... nechápu takové nízké hodnocení. A technicky je tento film skvělý též, ty barvy jsou živé a z přístroje zvaného kamera se zde vytřískává maximum.

Dr. House (2004) (seriál)

Kamera: Roy H. Wagner, Gale Tattersall, Walt Lloyd, Newton Thomas Sigel.....zahlédl jsem pár dílů a je to opravdu povedené. Jenže to dávají zrovna v dobu, kdy jedou v telce ty nejlepší filmy(na dvojce), takže se na to moc nedívám.

Eurotrip (2004)

Kamera: David Eggby.... nejdříve jsem dal 3 ale ted musim 4, protože je to jeden z nejvíce pohodových snímků, když nechcete sledovat žádnou intelektuální věc a nebo si zahulit trávu... a grafika(btw udělána českým týmem grafiků) je vcelku správně ulítlá... a slovensko je prostě geniální. Když si to vemete z druhé strany, tak new york taky nejsou jen mrakodrapy a texas nebo utah nejsou jen poušté... ale kdybyste o tom točili film, tak je tam dáte... Z kamery jsem velmi potesen a holky jsou krááásné:)