evilmind

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 11.4.2021  16:04
    Oni (TV seriál) (2021)

Po zkouknutí traileru jsem měl trochu jako pochybnost - naznačuje to prakticky stejný děj, který už letos zvládnul zpracovat Lovecrafts Country skvěle na mnohem menším prostoru. Ale dal jsem tomu šanci a nelitoval jsem - definitivně nejlepší letošní TV show! ♥ Ignorujte nízká hodnocení, to tomu pálej lidi, co jim buď vadí, že to ukazuje jak se bílý chovali k černejm ještě v 50. letech (přestože to je pravda), nebo naopak, že to je málo woke, a černý tam jsou za pološílené blázny (což je taky pravda, svým způsobem), případně to, že čím běloši straší jako katastrofickým scénářem, se vlastně nakonec v Comptonu opravdu splnilo, dneska to není moc bezpečná čtvrť. Je to ale čistokrevný horror, a to nejen kvůli té nadpřirozené lince, která se tím táhne zpočátku hodně minimalisticky, ale postupně graduje do parádního masakru.

• 28.11.2020  14:44

Nechápu, kde byla ta komediální část jako, neviděl jsem tam ani náznak vtipu. Ne jako vážně, to musí snad být nějaká cut verze, kde jsou vystříhány všechny vtipy? A vlastně by to pak i dávalo smysl, protože celou dobu jsem si říkal, že tohle musel stříhat nějakej úplněj amatér, řazení scén často nedává vůbec smysl, a když se k tomu přičtou jedni z nejhorších herců a nesmyslné dialogy, máte zaděláno na opravdové utrpení.

• 22.11.2020  21:25
    Kapitán Říp (TV seriál) (2020)

Po většinu času je to křečovitě trapné, ale občas, jen občas, se tam nějaký vtip opravdu povede. Což je víc, než je možné říct o většině současných českých komedií... Jinak jsem chtěl dát 3/5, ale pak jsem zjistil, že za 5 hvězd je video s kapitánovou Lady Pee, takže sorry jako, nejde jinak.

• 5.11.2020  12:19

První dvě řady super. Třetí naprostej průser, především konec je hodně wtf.

• 26.8.2020  00:42
    Peninsula (2020)

Nic z toho, proč byla jednička skvělá a působïvá, tady není. Chvílemi je slušná korejská akce, hlavně honičkám v autech nechybí občas nápad jak využít zombie coby originální překážky, ale to je tak všechno, co je na filmu dobré. Fungování korejské verze postapo zombie světa by si rádo hrálo na Mad Maxe, ale většinu času nedává naprosto žádný smysl. Ještě horší to začne být, pokud postavy začnou mluvit, nebo dokonce se snažit o vyjádření nějakých emocí, hlavně celý konec je pak jedno velké wtf - pokud to mělo být nějak emočně působivé, tak sorry jako, bylo mi za tvůrce jen trapně.

• 25.7.2020  23:35
    Age of the Living Dead (TV seriál) (2018)

Je to tak neuvěřitelně blbý, že jsem to musel dokoukat do konce. A tak špatný herce fakt jinde neuvidíte Nemůžu uvěřit tomu, že už se točí druhá řada!

• 13.7.2020  14:19
    Yummy (2019)

Scena s penisem se opravdu vryje do paměti... :-)

• 13.5.2020  16:02
    Capone (2020)

Po hodně dlouhé době film, co jsem nedokázal dokoukat, koncentrovaná nuda.

• 29.4.2020  19:37
    Gangs of London (TV seriál) (2020)

Nejbrutálnější televizní gangsterka historie - a není to přitom brutalita samoúčelná! Skvělý příběh, postavy, a neskutečně vymazlená choreografie bitek.

• 26.1.2020  21:22
    October Faction (TV seriál) (2020)

Definitivně jeden z nejhorších seriálů Netflixu, který je fascinujícím způsobem horší víc a víc s každou episodou.

• 7.11.2019  23:01

Začnu tím nejlepším - všechny animované části, které provází komentářem Mejzlík (kromě úvodu jich několik posouvá děj i uprostřed), jsou naprosto perfektní, a dovedu si představit, že bych se radostně díval na animovaný celovečerák, co by byl udělaný takhle komplet. Na poměry fan filmu jsou nadprůměrné i v podstatě veškeré technické aspekty, možná kromě zvuku. Nikdy bych třeba nečekal, že amatérská produkce půjde do souboje s několika zmutovanými škorpiony, či co to bylo, a vůbec to nebude vypadat trapně! Za to fakt tleskám. Kde to jako ale dost skřípe je obsazení. Chápu, že profi herci nejsou zadarmo, ale určitě by se i za tu cenu našel fanda, co má alespoň nějaký ochotnický talent? Nevím přesně, kolik z těch mluvících rolí pobral kompars z Junktownu, ale líbil se mi asi jen šerif a upírka. Jako o parník nejlepší herec tam působí ten důstojník, co má nepochopitelně jen dva štěky. Hodně postav (všechny ženské) má divně pisklavé, tiché, až skoro dětské hlasy, takže když promluví, lidi v sále se smáli, a nejsem si jistej, jestli to byl záměr. Ani jsme se v kině neshodli, jestli to jsou jejich reálné hlasy, nebo nějaký divný dabing? Každopádně dobrý celkový dojem z filmu mi to nezkazilo, jen mi prostě přišlo líto, že to mohlo být ještě lepší. Doufám v pokračování! :-)

• 5.11.2019  10:10

Celý svět seriálu je naprosto nepromyšlený shit, a drtivá většina věcí, které tam slepci dělají, buď nedává smysl, nebo je nemožná. Nicméně je to tak hrozně blbé, že už to sklouzlo do toho, že je zábavné se na to dívat, a hledat další nesmysly. Plus když v každé episodě bude Aquaman dělat nějaký slepecký kungfu, jako v téhle, tak jen dobře! :-)

• 26.10.2019  00:55
    Nad ránem (TV seriál) (2019)

Zábavná postapo teenage dramedy. Především první polovina je naprosto excelentní, spousta povedenejch vtípků a nejrůznějších pěkných vtípků na úkor televizních formátů. Pak se to trošku jako příběhově dosere, a především osmá episoda mi přišla jako že někdo prohrál sázku se svojí holkou, a nechal ji natočit celou epku samotnou. Ale každopádně celkově další slušný Netflix zápich.

• 10.10.2019  16:44
    Mladí a neklidní (TV seriál) (1973)

Je to shit, jen něco zkouším... :)

• 9.10.2019  20:26
    Premiér (TV seriál) (2019)

Soukup je regulérně psychicky nemocnej člověk. Protože jen úplnej blázen si může myslet, že tohle je sitcom. Drtivá většina je Soukupův blábolivý monolog, jako z ostatních pořadů, naprosto není poznat mezi Soukupem - hercem a Soukupem v jiných rolích. Čekal jsem nějaký hodně trapný vtipy, ale on se o ně ani nepokouší?! WTF.

• 9.10.2019  00:58
    Fantastická výchova (TV seriál) (2019)

Tak tohle Netflixu moc nevyšlo. Kromě toho, že to je dějově naprosto generické a nenápadité, je v hlavní roli maximálně otravný malý spratek, kterého sledovat na obrazovce je vyslovené utrpení.

• 25.7.2019  02:01
    Osm dní (TV seriál) (2019)

Docela působivé, ale scénář hrozně pitomý. Škoda, většina těch nejkřiklavějších oslích můstků tam být vůbec nemusela.

• 16.7.2019  01:32
    Uzdravení (TV seriál) (2019)

První episody mají slušnou atmosféru, ale bohužel se to nikam neposune... :-(

• 4.6.2019  23:22
    Wentworth (TV seriál) (2013)

Společně s Oz nejlepší vězeňský drama v televizní historii. Je fascinující jak dokážou držet kvalitu dalších sérií pořád tak vysoko, i přes už skoro kompletní obměnu castu...

• 3.6.2019  22:12
    Když nás vidí (TV seriál) (2019)

První dvě episody super, druhé dvě naopak naprostá příšernost. Škoda, že to celé není jen o těch soudních procesech...

• 27.5.2019  22:47
    My (2019)

První dvě třetiny naprosto super. Vysvětlování na konci a snaha o nějakou křečovitou pointu, to bylo opravdu zbytečné.

• 3.3.2019  01:01

Nejhorší episoda, naprostá slátanina, nestrašidelná, nesmyslně dlouhá, nemá to dost příběhu ani na půl hodiny.

• 12.11.2018  00:04

Vlastně mi vůbec nevadí, že tenhle další pokus ze světa Predátorů se nebere moc vážně - protože tyhle krvavé vtípky prostě fungujou, a bavil jsem se královsky. Možná to nedává chvílemi smysl, a je tam spoustu hloupých klišé, digitální psi a tak vůbec, ale who the fuck cares?

• 8.11.2018  21:44
    Grisse (TV seriál) (2018)

Pilot je spíš pocta Sandokanovi, než Tarantinovi, jak tvůrci slibovali. Trochu naivní, úplně mi jako nesedl ten anglický dabing úplně všech (resp. předpokládám, že to je dabing), i když HBO asi holt titulky nevede. Bohužel ale úplně nejhorší je choreografie a střih bojů, kde jsem čekal, že to bude špička, takže zatím velké zklamání... :-(

• 3.11.2018  23:20
    Midnight, Texas (TV seriál) (2017)

Mezi "supernatural" seriály spíš horší průměr. Spousta dost špatných digitálních triků nezachrání chvílemi originální mytologii a zápletky.

• 3.11.2018  14:33
    Homecoming (TV seriál) (2018)

Bylo by to možná fajn na nějakou hodinovou episodu Krajních mezí apod - ale v tomhle formátu je to hrozně nudné, utahané a předvídatelné. Cca někdy po třetí episodě uhodnete, o čem to celé je, a pak zbylých sedm čekáte, jestli to třeba nebude mít nějaký důmyslný twist. Nemá.

• 30.10.2018  23:09
    Climax (2018)

Tanec - pěkný. Rozhovory po tanci - geniální. Drogy - špatný. Gaspar Noé opět jako samoúčelný onanista, kterému se prostě nepodařilo vymyslet příběh, a tak aspoň rotuje kameru, nechá herce improvizovat LSD záchvaty, a v nepřerušených záběrech kolem nich radostně krouží. Někomu to možná stačí, a jako studentské filmové cvičení by to asi bylo na zápočet, ale do kina? Dík ne.

• 28.10.2018  22:24

Naprostá paráda. Zapomeňte na srandovní "mladou čarodějku Sabrinu", tohle je syrové, temné, skvěle herecky obsazené, a věrné původním comicsům. V podstatě tam chybí jen víc explicitního ulítlého sexu, ale tak to už by asi pro cílovku bylo moc, nejprve je trochu navykneme na Satana... :-) V porovnání s většinou současné produkce oceňuju i kvalitní masky namísto CGI shitu.

• 28.8.2018  23:39
    Ghúl (TV seriál) (2018)

Dost pravděpodobně by to fungovalo i bez toho nadpřirozeného elementu jako podařená sonda do dyspotické verze Indie ne tak vzdálené budoucnosti - ale i jako horror je to opravdu hodně slušné. Vynikající atmosféra zejména ve druhé episodě.

• 28.7.2018  10:16
    Řetěz (1981)

Samotný příběh a hlavní představitelé v pohodě, ale jako libovolný i jen náznak akce je natočen opravdu směšným způsobem.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12