Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Horor
  • Drama
  • Akční
  • Krimi

Recenze (363)

plakát

Bratři (2023) 

Ta část ve východním Německu byla docela epická. Díky za každýho mrtvýho komouše.

plakát

Kriminálka Anděl - Série 5 (2023) (série) 

Celkem vtipná ta recyklace Martina Hofmanna, z drogového dealera v první sezoně až na patologa té aktuální... :-)

plakát

Slovo pacana (2023) (seriál) 

OK, bylo to fakt dobrý. Pravděpodobně doba někdy z konce 80. let (na stěnách visí Gorbačov, v TV mluví o přípravě fotbalistů před MS v Itálii 90), a je neuvěřitelně syrové zobrazení socialismu. Měla by to koupit ČT, aby si chcimíři připomněli, jak jejich ráj na zemi vlastně vypadal.

plakát

Eli Roth's Haunted House: Trick VR Treat (2022) 

Moje první zkušenost s VR, a fucking hell, vidím tu potenciál. Navíc když vám uprostřed strašidelné scény přistane něco chlupatýho na klíně... kočka musela tušit, že ji nevidím! :-)

plakát

Stath Lets Flats (2018) (seriál) 

Stath je fakt nesnesitelná postava, ale když se přes ni přenesete, tak je to docela vtipné (v dalších sezonách především).

plakát

Bright: Duše samuraje (2021) 

V podstatě přesně stejný příběh jako Bright, jen zasazený do post-feudálního Japonska. Nepřišlo mi bohužel, že to funguje tak jako v původním Bright, kterému dávám jasných 100 procent, plus absolutní nevyužití možností, co animace nabízí - borce s chapadlama si šetřili na posledních 5 minut jak kdyby bylo těžký je nakreslit, nebo co... :-)

plakát

Quicksand (2023) odpad!

Jsem teda myslel, že filmy, ve kterejch tě uštkne hroznýš nebo krajta, už nikdo netočí. To je dno.

plakát

Six Four (2023) (seriál) 

Dal bych víc ale konec je nesmysl - koho sakra zajímá příběh, kde rozplétáš velkou konspiraci, jen aby ses na konci smířil s tím, že se s ní nedá nic dělat?

plakát

FUBAR (2023) (seriál) 

Arnold neumí hrát, neměl by vůbec dostávat mluvené role, a bohužel ve svém věku už ani nevypadá dost cool na to, aby prodal akční scény jen ksichtem a svalama. Totální propadák.