kadles

okres Jihlava

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 4.9.2018  22:12

Sakra to byla nuda. Kde vůbec byla nějaká pořádná akce? Nic na co by se dalo koukat dvakrát.

• 5.7.2017  23:00

Démon jako Legolas je pro mě naprosto nepřesvědčivej. Slibnej moment je pro Čínu vrchní velitelka Zdi. Možná se za 50 let dočkáme i v reálu.

• 15.2.2017  21:05

Na originál a ani ne remake originálu to sice nemá, ale nenudil jsem se. Jediné co je chabé je motivace jednotlivých statečných k přidání se na obranu vesnice.

• 15.2.2017  21:02

Nic moc, pár hlášek a jen vyšumění...

• 30.11.2016  23:22

No nakonec nic moc, nudný, přehnaně digitální a v českém dabingu i s chybami. SPOILER - Na konci když Samuel pokosí kulometem tu loď, hlásí rok výroby 1896 a poté, když se vrátí do Anglie nebo kam, hlásí, že roku 1890 podávají žalobu. WTH?

• 24.11.2016  22:59

Úsměvný snímek. Viděno na MFDF Ji.hlava.

• 11.10.2016  22:56

Vidím to spíš jako nevyužitej potenciál ostatních postav... Spíš se to mělo jmenovat Kapitán Amerika, Iron Man a ti ostatní avengeři. Jestli chcete vidět jinýho avengera, počkejte si na jeho film.

• 25.1.2016  20:07

Příběh, postavy ani animace neoslní.

• 26.12.2014  22:59
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Hrůza, hrůza. Nejvíc mě štvaly ty windowsácký chybový hlášky, když mávl prutem...

• 31.8.2014  18:22
    Noe (2014)

Jennifer a Russell to zahráli tak, že jsem jim jejich role věřil, ostatní... škoda mluvit. Nejvíc pobavili entí transformeři.

• 21.7.2014  17:33

Blivajz na entou. Nesympatickej hlavní xicht (hrdina), bojové scény ze Spartaka nebo k smíchu viz. digitální bitka s kameny na řetězech. Nejlepší bojová scéna je ta v prologu a boj v jeskyni tzn. po 30 min vypnout. SPOILER - Ten konec jsem nepochopil, ona mu umírá v náručí a pak střih a maj haranta? wtf

• 4.5.2014  22:21
    Ztracená budoucnost (TV film) (2010)

* Za Seana... Beztak tu roli vzal jen proto, aby po delší době nějaká jeho postava přežila.

• 25.3.2014  23:18

Nuda, nuda, nuda. Než se vžijete do situace, hned flashback do minulosti a tak dále pořád dokola. No a nakonec, válečnej film bez pořádný akce?

• 3.2.2014  21:13

Moře nestvůr? Spíš moře jedné nestvůry, ze který vidíme tak 10-20 % těla. Zábavná byla role Nathana Filliona, ale kde sakra byl Sean Bean?

• 7.1.2014  23:14
    Žert (1968)

Konečně viděna slavná adaptace neméně slavné knihy. Nemůžu ji jentak dostat z hlavy.

• 3.1.2014  21:05

Příjemná zábava díky krmení ptáka a pár vtipným akcím. Bohužel Depp se začíná v těch rolích nějak pitvořit...

• 10.11.2013  12:44

Syrový snímek, který ukazuje, jak to v tehdejším šógunátu chodilo. Žádné samurajské pozlátko cti. Jediné co mi trochu z historického hlediska vadilo je, že se v šogunátu praktikovala západní medicína. Po prvních krutě potlačených vzpourách japonského obyvatelstva pod vlivem křesťanství se zakázaly západní vědy viz. ohledávání těla. Práce s mrtvými prováděli pouze etové - vyvrhelové, nenižší kasta japonského obyvatelstva. Ale i přes tuto malou výhradu to byl film, který stojí za to vidět vícekrát.

• 10.11.2013  12:34
    Projekt X (2012)

Řekl bych, že to mohlo být kratší, protože stejně čekáme a "víme" jak to dopadne. Nejvíc pobavil oficiální text distributora: Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. LOL

• 25.4.2013  22:10
    Dredd (2012)

Mozkovej výplach se vším všudy i hláškujícím Urbanem, na můj vkus jich bylo ale málo. Docela mě namíchlo, že film je vykrádačka o rok staršího Raidu.

• 16.3.2013  17:51

Už by to chtělo zavřít. Začíná to být jen nelogický a tupý chaos. Bez znalosti herní předlohy se v tom musí každej ztratit. Člověk si představuje jak se píše scénář, vezme se několik náhodných postav, pár replik a to všechno se promíchá, náhodně vytáhne a vznikne novej film.

• 16.3.2013  17:44

WTF? Římskej princ co bojuje v asii kung-fu stylem? Římani a Číňani si rozumějí jakoby mluvili rodným jazykem? Tohle opravdu ne.

• 17.2.2013  21:20

Pumpa lásky. :-D

• 22.1.2013  19:53

Totální slátanina, kde berou vážně ty hektolitry krve. Nepřátel jakoby jich neubývalo, když se koukneme do retrospektivy s dětma, tak jich bylo obdobně jako po té krvavé lázni, kde jich min 20-30 zabil. Nu holt je asi z čeho brát...

• 29.12.2012  21:10
    Salt (2010)

Naprosto zbytečnej film, kterej zapadl přesně tam, kde už ho nikdy nevylovím.

• 4.12.2012  00:06

Kdyby to netáhla Charlize, tak to skončí v odpadu. Kristen je ve filmu jen díky popularitě ze Stmívání. Podle mě teda vůbec neumí hrát a jen její pohledy a neustále otevřená pusa mě o tom přesvědčují. Co se týče té její krásy, která předčí všechny okolo, divil bych se, kdyby zrcadlo řeklo, že nejkrásnější na světě je zrovna tahle Sněhurka.

• 3.10.2012  20:44

Animace super jako vždy v Japonsku, např. detaily vlasů apod. Bohužel příběh pokulhává a nedokáže ho zachránit ani docela dost akce.

• 3.10.2012  20:41

Přišel, viděl, data vyšuměly, odcházím.

• 20.9.2012  17:05
    Superžralok (2011)

Ptákovina velikých rozměrů. Bohužel většinu vtipných scének, se člověk dozvěděl už v televizní upoutávce... Každopádně, skákající a hopsavý žralok si zaslouží více. Kromě již níže i výše úžasnému souboji tank vs žralok bych chtěl zmínit i dechberoucí boj vnadné dívky v bikinách plážovým slunečníkem proti žralokovi.

• 19.9.2012  23:08

No bylo něco, standardně si o filmu nic nepřečtu, ani barvičce tady na webu nedávám příliš velkou váhu... Dostal jsem nášup dvou hodin nulové zábavy, dobře, scéna jak běží hl. hrdina s jídlem před policajtama a odkaz na lupiče jak vykrádal supermarket bylo dobrý, ale pak se to celý sesypalo. Tupé dialogy, hroznej hrdina, kterej způsobí smrt torpédoborce je pak oslavován do aleluja. Emzáci byli slušní, ale chybělo je trošku líp vykreslit, dostali hrozně málo prostoru, stejně jako Liam Neeson. Tenhle film oslavuje jen americkej sen o blbovi, kterej ničí vše okolo sebe, ale protože je to kluk geniální, tak zachrání svět, ukáže jak jen amíci jsou dobří a ostatní leda prd.

• 12.9.2012  22:23

Dokoukal jsem ten film, o kterém spousta lidí vykládá jako o legendě. Musím uznat, že po dokoukání jim musím dát za pravdu. Bohžel jsem ho mohl vidět až poté, když dvorní herec tohoto filmu zemřel...

<< předchozí 1 2 3