Paranormal Activity 2 (2010)

Trapná snaha pokračovat v něčem, co mělo úspěch jen proto, že v kině to bylo brutální vzrůšo a každej na to lezl. Tudíž to vydělalo peníze, tvůrci chtěli další, ale tolik detailů, který tam nesedí, a u kterých se snažili, aby vám nahnali tu očekávanou hrůzu už jenom kvůli tomu, že to je vlastně celá podle skutečné události. To je tak si říct, že jsem právě promarnil dalších 90 minut svého života.

Pohřben zaživa (2010)

Když už něco takovýho. Stačí mi pár věcí. Aspoň trošku důveryhodnej, hereckej výkon-check. Zábavu, i když by se to mohlo jevit jako "film o ničem"-check a něčim napínavej konec-check.

Saw 3D (2010)

Jednu hvězdu za to, že to je prostě Saw a druhou za podtext té scény, kde si i ten největší extrémista musí uvědomit, že pod kůží jsme vlastně všichni stejný maso. Ta byla doopravdy geniální. Jinak další blbost, kde jde asi vážně jen o to prolít, co nejvíc litrů krve.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Rozhodoval jsem se jestli dám 2* nebo 3*. I když to byl první díl, který mi přijde horší než Vězeň z Azkabanu. Na rozdíl celý 1* to není. Scénáristi, režisér i herci v tom lítali přesně jako se Harry s Hermionou a Ronem vesele přemísťovali. Všechno bylo neuvěřitelně napatlaný na sebe v konečnym výsledku s nulovou možností vytvořit si nějakou osnovu podle, který by to mohlo dávat jen nejmenší smysl. Jediná věc, která z filmu vyplynula je to, že existujou nějaký relivkie smrti, a že jedna z nich je Brumbálovo hůlka, ta která může Harryho zabít. Když jí nemáte, Harry na vás použije "mdloby na tebe" a jdete do sraček jako by to bylo "crucio". Řekl bych, že závěr "největší ságy" všech dob, by měl vypadat trochu jinak. Navíc se konečně rozmyslete, co je to za žánr. Nejdřív pohádka, pak horor, potom drama, teď romantika. 2 část Relikvie smrti asi bude animák, aby se stihlo všechno.

Sociální síť (2010)

Zpracování příběhu někoho, kdo vymyslel a vytvořil zatim největší fenomén 21. století. Ten fenomén ovlivňuje nás všechny víc než si myslíme. I když nevím co všechno z filmu bylo pravdivé a co byla jen fikce, už jenom tématem a tím co všechno jsem se dozvěděl o této sociální síti si u mě jasně zaslouží 5*. "Kdybyste vymysleli facebook. Tak jste vymysleli facebook!"

Americká krása (1999)

Zkrátka si všichni držte takový život, aby jste mohli umřít s úsměvem na tváři a pokdu si tak nepřipadáta, vzepřete se všemu co vás irituje a udělejte se šťastným aspoň z většiny. Toť vysněná Americká krása.

Noční můra v Elm Street (2010)

Bohužel. Celkem typickej nízkorozpočtovej horor dneška. Místo krve kečup, ve chvilce škrábnutí se z herce stává celkem viditelně figurína. Tahle série mohla být určitě zakončená líp. Navíc mi přijde, že scénaristi nebyli moc kreativní a jelikož se nechtěli starat o vymýšlení nějakého děje. Prostě vzali ten ze 6 a akorát změnili pár bodů. Je mi líto, že tomu nemůžu dát víc než 2.

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

O tom jak to bylo krásné. O tom jak je to dnes na píču a "Nezávislá scéna" suveréně nejlepší díl!!!!!

The Pickup Artist (2007) (pořad)

This is not about pickup womens. This is about building live.

2012 (2009)

Nenudilo to, ale nápad v tom neni vůbec žádnej. Je mi jasný, že katastrofickej film nemá udělat dojem ničim jinym než jenom efektama, ale mohlo to být aspoň víc smutný a nebo třeba víc vtipný. Navíc nedostatky filmu jako například, že vlna která má 1500m potopí celej Mount Everest kousek pod vrchol, když ten má cca 8800m během 10 minut je docela hustý. Možná kdyby to bylo víc dotažený dávalo by to větší smysl. Jinak 1* za efekty a 2* za Cusacka. Stačí.