• Pohádka

The Deuce: Špína Manhattanu (2017) (seriál)

Těšil jsem se, že to bude podobná pecka jako třeba Wire (akorát z jiného prostředí), ale tenhle "vzestup pornoprůmyslu v USA" je docela zklamání. Druhá série začíná nudit a mám velkou chuť srazit hodnocení. Dvojrole mého oblíbence je úplně o ničem...

Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (seriál)

Killjoys je průměrný seroš, když potřebujete zabít čas a máte chuť na sci-fi. První tři série jsou docela ok, čtvrtá už se bohužel nezadržitelně blíží k odpadu, takže se sebezapřením dokoukám, ale pátou si stoprocentně odpustím.;) Mrzí mě, že místo toho raději nepokračovali v Dark Matter, to zabavilo o fous líp.

Hříšníci (2011) (seriál) odpad!

Nepamatuji si, kdy naposledy jsem byl z něčeho tak znechucený. Upřímně lituji herce, že musí hrát postavy tohoto ražení. Těžko se pak divit, že je svět v prdeli, pokud tohle někoho inspiruje. Obvykle záporákům fandím, ale tomuhle "lidskému odpadu", co se neštítí vůbec ničeho, to fakt nejde. Mám za sebou 2 série a nejlepší moment zatím byl, když si ta parodie na matku podřeže žíly, bohužel to není smrtelné.;)

Jméno (2012)

Úvod je docela slabý, že jsem i chvíli váhal, jestli to radši nevypnout, ale pak se to promění v neskutečnou konverzační a emocionální jízdu!:)

The Looming Tower (2018) (seriál)

Možná to není tak akční jako fiktivní Homeland a dechberoucí jako United 93, ale kvalitou zpracování se to oběma určitě vyrovná. Pro mě velmi zajímavý pohled na události, které předcházely barbarskému útoku na náš svobodný svět.

Poldark (2015) (seriál)

Trochu dobrodružnější Downton Abbey odehrávající se o století a půl zpátky. Komu se líbilo, určitě si přijde na své i u Poldarka. Navíc si tady tvůrci hodně "ujíždějí" na romantice místa, takže kdo má rád moře a krásné pobřeží, bude se neustále kochat. Jinak je to taková klasická telenovela zabalená do historického hávu, k žehlení (či jiné činnosti u TV) naprosto dokonalé!;)

Hřiště snů (1989)

Takhle absurdní blbost už jsem dlouho neviděl. Nic proti duchovnu (kontaktu se záhrobím), tyhle věci mě obvykle baví, ale tady to nemělo vůbec žádnou hloubku. Ani mrazení, husí kůže, slzy z dojemného příběhu apod. Absolutně nic! Žádný heroický sportovní výkon, snaha dojít na vrchol nebo nějaké zajímavé střetnutí. Prostě nic.:( Jednu hvězdu dávám za setkání Costnera s Jonesem, jinak "banda chlápků (slavných jmen) pinkajících si baseball v kukuřičném poli" je pro mě jasný odpad.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Krátce po kolapsu staršího bratříčka Walking Dead došel do "sraček" i jeho spin-off.:((( U mě to byl konkrétně 6. a 7. díl 4. řady, kdy tvůrcům definitivně došel dech a stala se z toho nastavovaná kaše plná stupidně nepochopitelných činů hlavních postav. Další díly už odmítám sledovat a zachovám si v paměti jen tu část seriálu, dokud se v něm neobjevil mírumilovný Morgan z WD. Ten byl otravný už tam a tady to bohužel dokonale korunoval. Předpokládám, že to mělo seriálu přidat na zajímavosti, nicméně v mých očích mu to jednoznačně uškodilo a měl jsem ho nejspíš přestat sledovat už tehdy. Navzdory tomu celkové hodnocení ponechávám, protože zombie zábavy není nikdy dost.;)

Babylon Berlín (2017) (seriál)

První série je krapet vlažnější, řekněme seznamovací, ale druhá už nabere rychlý spád a je na co se dívat! Ústřední píseň seriálu Zu Asche, zu Staub je pak třešinkou na celkově povedeném dortu.;)

Déšť (2018) (seriál)

Tady dávám jednu hvězdičku sobě, že jsem měl sílu to dokoukat.;) Hrozná kravina! Bohužel i mistr Netflix se někdy utne.