Woodstock (1970)

Dokonalá dovolená mě bohužel minula tak o 4 dekády :(

Vysvobození (1972)

Takovéhle filmy se už nedělají...

Tráva (2005) (seriál)

1. - 3. řada = 3*, 4. a 5. = řada 4*, 6. - 8. řada = 5*.

Země lidí (2011) (seriál)

Úžasný, úžasný, ÚŽASNÝ !!! Na tohle by se měli podívat všichni zhýčkanci moderní doby.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tyhle experimenty když se povedou, tak nemají chybu, i když se v nich kupí chyba na chybu, tak jako v tomhle případě. Z 87 minut filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, je 82 minut zábavy a 5 minut titulků na konci. Na nudu tady není ani čas, ani místo a to je něco, co se nevidí zas tak často. Podobně na mě působil třeba nový Dredd (http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/). A jinak samozřejmě GEMMA, GEMMA, GEMMA... !!!

Čistá duše (2001)

Když jsem se na A Beautiful Mind díval poprvé nic jsem o Johnu Nashovi nevěděl, a to to bylo dobře. Pokud se tedy máte v plánu na film podívat, přestaňte číst komentáře a prostě se na to podívejte. Spoilery: Jak s logikou na schizofrenii... Už jenom díky tady tomu námětu, by si ten film zasloužil pozornost.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Všichni jsme neuvěřitelně namlsaní z Původní trilogie, za kterou Hobit sice zaostává, ale já bych neřekl, že zase až o tolik. Kdybych mohl dát 4,5 tak asi dám, ale pořád je to našlapaná dobrodružná fantasy a navíc by snad podle všeho mohlo jít o 'nejhorší' díl série.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Spoilery. V Cook Islands mi chybí jedině pořádná "záporná" postava typu Fairplay, Russel nebo Todd, tak jako v jiných skvělých původních sezonách. Jinak má tahle řada skoro všechno, co může Survivor nabídnout. Lidé tady berou za hlavní postavu Yula, s čímž sice souhlasím, nutno ale připomenout, že Yul našel tajnou imunitu hodně brzy a potom už v podstatě nešel ani na jednu kmenovku s tím, že by mohl jít ten den domů. Tehdy totiž pravidla dovolovali zahrát imunitu až po sečtení hlasů, což je OBROVSKÁ výhoda, která byla správně zrušena po téhle sezoně. Navíc bylo zde možné kvůli první finálové trojce tuhle tajnou imunitu použít i v poslední vyřazovací kmenové radě (tohle je jediná řada, kde to bylo možné), díky čemuž se Yul dostal do konce prakticky beze strachu. Kdyby měl tuhle možnost Terry v Panamě, nejspíš by vyhrál celou hru. Když se hra mění, než se vychytají mouchy, někdy z toho jednoduše vyvstane nějaká chyba, které se producenti rychle zbaví, v oné řadě už ale zůstane. Každopádně nutno dodat, že Yul se téhle příležitosti chopil výborně a vyhrál asi zaslouženě. Ozyzyho tažení výzvami bylo sice působivé, co do sociálního smýšlení, nám ale jako obvykle nic moc nepředvedl. Dále stojí za zmínku ještě určitě Penner, který i když asi trochu chybně, ale přece jenom ukázal, co to znamená v téhle hře se nespoléhat na štěstí a jít svému cíli naproti.

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Těžko slovy vyjádřit jak moc se mi tento pseudo-seriál líbí. Úžasný kontrast Louieho výborných řečnických schopností na podiu a jeho absolutní bezmoci dostat ze sebe jednu soudržnou větu v normálním životě nemá chybu a krásně ladí s tím jak se proti Louiemu spolčuje jedna životní událost za druhou . Navíc opravdu nejde o žádný sitcom a zápletky v seriálu dávají smysl a ne že bych chtěl spoilerovat, ale třetí řada by se mi asi líbila i bez jediného vtipného okamžiku a posledních pár dílů bylo jednoduše jak z jiného světa.