• Krátkometrážní

Žhavá láska (2012) (seriál)

Výborná parodie nejen na reality show The Bachelor, ale i na ostatní "zábavy" tohoto druhu.

Maelström (2000)

Vskutku zvláštní snímek, který má ještě zvláštnějších vypravěčů. Poslední půlhodina mě zaujala nejvíc, ale s vyšším hodnocením si nedovolím vyrukovat. Hlavně začátek (prvních 40 minut) je neskutečně podivný.

Vacuity (2012)

Něco podobného tady bylo už několikrát (a nejen v krátkometrážním formátu). Vacuity není špatným snímkem, jen škoda té patetické pachuti v závěru...

Hybrids (2013)

Emancipovaná žena mstí v postapo světě smrt své dcery a emzáci umírají jako na běžícím páse. Je to směšně dojemné, ale po technické stránce hezká podívaná.

Mortys (2011) (studentský film)

Mortys je originální jméno pro syna Smrti. :) Animák je to ale více méně průměrný, výborná idea, ale zasloužila si lepší rozpracování.

Špion, který miloval biatlon (2013)

Absolutně amatérské video, které hraničí s odpadem. Ovšem ten nemůžu dát, když se jedná o takovou parodii. Všichni zúčastnění dobře vědí, že o natáčení něčeho nic nevědí - a přesto se tím skvěle baví.

In and Out (1989)

Takový průlet napříč životem.

Second Class Mail (1985)

Takový lehce úsměvný snímeček. Když se nad tím ale zamyslíte, mohlo by to být i slušné psycho drama. :D

George and Rosemary (1987)

Hezký snímeček o tom, že láska kvete v každém věku. A že stalking je někdy přípustný. :D