O myších a lidech (1992)

Né špatné, ale čekal jsem trochu větší zapůsobení.

Napoleon Dynamit (2004)

Mě si filmek moc nezískal a přitom mívám tenhle styl rád. Divné. Možná proto, že hrdina byl tak dobře udělanej jako vůl, že jsem k němu nepocítil vůbec žádné sympatie. A navíc tam bylo podobných volů víc.

Jump street 21 (2012)

V poho komedie, některý vtipy se povedly.

Osudový dotek (2004)

Ale jó, dá se, ale přece jen... věci se stávají až moc divně, resp. hrdinové reagují v zásadních momentech až moc zkratkovitě a nerozumně (aby se příběh mohl posunout dál a nebyl hned happy end, nó. škoda).

Collateral (2004)

Dobrý námět, ale zpracování nic moc. Příliš mnoho momentů kdy si člověk řekne "no to asi né" nebo "ale vždyť už mohl ...". Slabší tři.

Erasmus 2 (2005)

Dá se, ale jednička byla lepší.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Zase pohádka. Ale musím uznat, že choreografie osobních soubojů byla docela dobrá. Jen škoda těch klišoidních hrdinsko-akčních momentů - i když jeden byl tak dobrý, že mě opravdu rozesmál. A to objevení černýho parťáka orlíka sokolíka. :)

Iron Man 3 (2013)

Vlastně pohádka no. Začátek svou hloupostí hodně odrazující, ale pak si člověk možná zvykne. Každopádně popularitu nechápu. Jediný milý překvapení bylo odhalení role Bena Kingsleyho, dobře se pak na něj koukalo.

Solaris (1972)

Pomalý rozjezd, ale jakmile se děj přesune na stanici, začne to být správně zajímavé. Psychol. záležitost.

Superman se vrací (2006)

Slabé. Takový spíš televizní dojem, scénář nic moc. A ani Kevin Spacey to moc nedával.

Časové pásmo bylo změněno