Vzpomínka na Titány (2000)

Pekne ukázané, ako hra môže spojiť chlapcov s rasovými predsudkami a nie len ich, ale aj ostatných. Washington a Patton v roli rozhodcu nemali chybu, a tých motivačných kecov asi nikdy nebudem mať dosť. Podobne ako "We Are Marshall" skvelá športová dráma o americkom futbale. 90 %

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Po dlhšej dobe som sa dobre pobavil ..Adam Sandler a Kevin James skvelý výber hercov a skvelé herecké výkony a k tomu nádherná Jessica Biel, nemám čo dodať 75 %

Malý Velký Bojovník (2010)

Jackie Chan sa tu ukázal z inej strany, ako bojovník, ktorý chce zachovať svoj rod a žiť si v pokoji na svojom majetku ... a svitne mu nádej, keď zajme neprijatelského generála, za ktorého je odmena. Zažijú spolu veľa akčných scén , na ktorých sa dá dobre pobaviť ... Dobrý film s veľmi dojímavým koncom..:) 70%

Nájemný vrah (2008) (TV film)

na zabitie poobedňajšej nudy celkom fajn ... ale druhý krát to už nechcem vidieť ..:D

Splice (2009)

Adrien Brody jeden z mojich oblúbených hercov, námet : dobrý , hudba: Výborná, herecké výkony: skvele ... ale strašne hlúpy a neočakávaný koniec :-/ 65%

Scary Movie 2 (2001)

jedna * za pobavenie... inak sa to nedalo pozerať .. malo filmov (paródií) nedopozerám do konca, ale toto bolo aj na mňa moc ... STRATA ČASU

Pavouci z vesmíru (2010)

Výborný sci-fi film o skupine mladých ludí, ktorí sú na narodeninovej oslave a príde mimozemská invázia...Chvíľu to trvalo kým som sa dostal do deja ale potom to podla mňa nemalo chybu... a nečakaný koniec ma úplne dostal ale už som ticho nejdem viac prezrádzať ..:) STOJÍ ZA POZRETIE 8/10

Pařba ve Vegas (2009)

Takúto rozlúčku so slobodou by chcel mať hádam každý chlap. Vstať, nič nepamätať a pomaličky zisťovať čo sme to vlastne "vyvádzali". Mike Tayson a policajné auto ma úplne dostali. Smial som sa viac ako polovicu filmu , tak konštatujem, že je to jedna z tých najsamlepších komédií roku 2010.

127 hodin (2010)

Ďalší z filmov pri ktorom som sa ani na sekundu neodtrhol od obrazovky. Môžme tu vidieť čoho všetkého je človek schopný pre záchranu svojho života. James Franco to zahral uplne skvele. Pri záverečnej scéne a po skončení filmu som bol emočne úplne niekde inde ako už dlho nie. Je to jeden z filmov, na ktorý len tak rýchlo nezabudnem. Vrele odporúčam.

Není král jako král (2000)

Odporučil mi to kamarát, ale neľutujem. Mám rád rozprávky, kde je veľa humoru a tu ho fakt bolo požehnane. Dobrý nápad od disney. 75%