Nemocnica (2021) (seriál) odpad!

Chapem, ze aj herci musia platit hypoteku,ale kazdy by mal mat trochu sudnosti. Vyzera to, ako keby tie dialogy pisal retardovany kon po lobotomii

Jako v bavlnce (2020)

ty vole, to nie je ruska mafia, to je chranena dielna.

Dracula (2020) (seriál)

Premrhana prilezitost

Californication (2007) (seriál)

az na tu predposlednu seriu s rapperom, ktory sa nevie ovladat, genialny serial. Taka moderna adaptacia Charlesa Bukowskeho.

Casanova (2005)

Film o Casanovovi bez sexu, ale je to miestami celkom ftipne. Mohlo to byt ale urcite lepsie

Skins (2007) (seriál)

Peckovy serial. Prva generacia (1. a 2. seria) ma neskutocne dostala, snad najlepsi teenager. serial vsetkych cias. Priznam sa, ze druha geracia bola pre mna velkym sklamanim, hlavne teda 3. seria. Rozmyslal som, ze to zavesim na kliniec Chybalo mi tam ovela viac, ako len stari hrdinovia. No pretrpel som to. Vo 4. serii som sa do tych postav konecne dostal a som rad ze som to pri nich vydrzal. Moje hodnotenie zatial 9/10, a to len kvoli 3. serii, inak pecka. S miernou obavou sa pustam do 3. generacie, tak decka ukazte sa!

Simpsonovi ve filmu (2007)

tento film bol pre mňa ako fanúšíka simpsnov velkým sklamaním. Už len kvoli tomu, že sa to točilo toľko rokov, to mala byť ukážka toho najlepšieho, čo dokážu simpsnaci ponúknuť. Ale nestalo sa, nudný a predvídateľný humor, ako keby som sa pozeral na serial po 13. serii. Zasmial som sa asi 3x. Škoda.

Zrcadlo (1975)

Ešte nikdy predtým som nemal väčšiu chuť odísť z kina ako pri tomto filme. Ta sa ešte znásobila, ked začali odchádzať prvý ľudia. Ale vydržal som to! Stratil som sa asi po prvých 10 minútach, asi vtedy som pochopil, že tento film asi nemubude mať nejaký pochopiteľný dej. Je to sled retrospektivnych obrazov, snov, halucinacii blúzniaceho človeka? Je mi to vlastne jedno, už nikdy viac! Všetko je to navyše poprekladane, aspoň mne nič nehovoriacimi, recitovanými veršami. Ak niekto tvrdí, že sa mu to páčilo, chcel by som vidieť, ako na to pôjde druhý krát. Tento film určite nie je pre každého.