Sex a Lucía (2001)

Superlacná fraška s jedný extra veľkým penisom a nevyholenou španielkou.

Thriller - drsný film (1973)

Brutálny, chvíľami nechutný, kontroverzný ale do živého zatínajúci film s Christinou ktorá je jednou z mojich obľúbených herečiek a hlavne vďaka thrilleru. Samozrejme že ťažko porovnávať s dnešnými trilermi ktoré vznikali oveľa neskôr v úplne iných podmienkach a pri iných vymoženostiach, ale napriek svojej jednoduchosti veľmi silný zážitok.

Kmotr (1972)

Krstný otec to nieje film o gangstroch či mafiánoch. Krstný otec je samostatná kategória i žáner.

Temný rytíř (2008)

Pre mňa skrátka o dosť slabší zážitok ako batman begins. Až príliš išlo o Jockera /ktorý bol samozrejme skvelý, rovnako ako Eckhart/ ale čakal som viac od samotného batmana :) Tešil som sa že tento strašidelne vyzerajúci dobrák to roztočí ako v jednotke no dočkal som sa toho iba 2x aj to iba na pár sekúnd.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Popri všetkom rozprávkovom by som extra podčiarkol neskutočne vtipné a trefné dialógy :)

Firma (1993)

Troška rozpaky. Predloha, kniha Johna Grishama je pre mňa absolútnou srdcovkou a prečítal som ju už asi 15xkrát, preto nemôžem odpustiť výrazné zmeny filmu oproti knihe; Tripplehorn a hlavne Cruise sa mi tu absolútne nehodia, keby to tu vyskúšal taký CH. Sheen v štýle Wall Street, to by bolo niečo!

Maid in Sweden (1971)

Mám veľmi rád staré filmy, hlavne mimo nášho mainstreamu USA - ČSSR... z filmov CH. Lindberg práve tento zvláda najlepšie trafiť sa do maximálnej možnej hranice erotiky akú film má mať ak nechce byť nazvaný light-pornom

Hluboké hrdlo (1972)

Film ktorý je prielomom dejín, akýmsi inovátorom a priekopníkom štýlu, ktorý s filmom - ako umeleckým predstavením - nič spoločné nemá . Jediné čo dosiahli Damiano a Reems svojim "odvážnym, budovateľským a osvieteneckým" filmom je že dnes sa ku tvrdému pornu v kľude dostane aj 13r. dieťa.... hlavne že svieti kolonka najzárobkovejší film dejín!!!

V Hlubokém hrdle (2005)

Veľmi zaujímavo spracovaný príbeh, toho vznikol (ak som správne pochopil) prvý veľký pornofilm - dokument, so zaujímavými vyjadreniami zaujímavých ľudí, bezpochyby človeku otvorí obzory o tom aké to bolo žiť v minulosti, no však stále je to iba dokument.... Ak by to bolo spracované niečo na štýl Ľud vs. Larry Flint - tak by to bolo zrejme zaujímavejšie predstavenie.... Na konci som si vôbec nebol istý či stojím na strane konzervatívneho štátu či liberálnych filmárov, ktorých rozhodne do boja nehnala túžba po slobode prejavu ale peniaze a zisk.

Frasier (1993) (seriál)

Zbožňujem to snobské správanie Nillesa :D