Neříkej ani slovo (2001)

Tak zase raz krehká žena so zlomenou nohou, ktorou aj tak v bitke zničí urasteného chlapa. 8 ročné dievčatko čo svojimi rečami rozcíti potetovaného gangstra a bla bla bla okolo geniálneho psychológa Douglasa. Tak toto nemusím. P.S.: Prečo hráva Sean Bean stále iba zloduchov? veď ako Odyseus v Troji bol super

Noviny o 12:00 (2011) (pořad) odpad!

Takže dnes išiel Valer Ferko na Miletičku a potom, som sa z otvorenými ústami díval či dobre počujem a vidím. Začal čítať ovocie a zeleninu a pri každom nezabudol povedať jeho cenu!!!! a nezabudol ani na to aby dané ovocie pekne ukázal do kamery! A týmto padli na absolútne dno.

Vítězové a poražení (1999)

Scéna kde sa hádajú také legendy ako James Woods a Al Pacino či to ako dostane Foxx nakladačku robia z tohto filmu viac ako iba film o športe, dobré preňho, pretože čisto športových filmov je veľa lepších.

Varsity blues (1999)

Ku máločomu mám takú averziu ako ku hlave Van Der Beeka. Športové filmy naopak môžem, a preto neznášam keď ich odfláknu tými šablonovitými trápnosťami. Vďaka, pre mňa, heroickej Amy Smart, poctivé 3H.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Tak táto vec ma usadila šmahom ruky späť do detstva. Krásen spracované, jednoduché, sentimentálne, veľkolepé. Prvá kreslená záležitosť ktorá má odomňa 5 hviezd.

Svadba princa Williama (2011) (pořad)

Krásna ukážka ako si jeden národ (možno aj jediný) dokáže vážiť svoju históriu, minulosť a ľudí ktorí ju tvorili resp. ich potomkov. Každý z nás sa v detstve určite hral na princov a princezné, no tej Kate sa tento detský sen splnil a z obyčajnej slečny sa dvoma slovami ( I will) stala princezná, vojvodkyňa a budúca kráľovná.... no a ku tým jej bielym šatám, ktoré Britrik tak odsúdil, asi sa iba pousmiať

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Ak chcel byť Oliver Stone taký kritický ku svojej vlasti a jej bankárom, ktorý krízu bez pochyb zapríčinili, mohol si odpustiť ten rozprávkový koniec. Všetci spravodlivý zostanú šťastný a zlý skončia sami, opustení a bez peňazí. Škoda ak by tak urobil mohlo byť WS2 reálnym obrazom toho čo opisuje.... Inak po väčšine stránok sa dvojka nechytala na jednotku, nepáčil sa mi výber LaBeoufa, ktorý sa mi tu absolutne nehodí. Vyzdvihol by som naopak hudbu ktorá tesne ale predsa porazila hudbu z jednotky. Celkovo však veľmi solídne dielo.

Wall Street (1987)

Moja prvá filmová láska. Keď som úplnou náhodou ako 12 ročný videl Wall Street, povedal som si že budem burzovým maklérom. Čuduj sa svete, táto idea ma drží dodnes keď študujem bankovníctvo aby som raz tým maklérom aj bol ;)...Sheenovci, Douglas i Stone famózne výkony klobúk dole pred touto partou.

1 Night in Paris (2004)

Takže dokumentárný film? Odpadávam!.....myslím si že dokumentarista sa snažil zobraziť danú situáciu čo najhodnovernejšie :D ...a za kvalitnú prácu kamery a úroveň dialógov udeľujem 11 % :D