Velmi nebezpečné známosti (1999)

Ak tieto Nebezpečné známosti mali byť napodobením alebo prenesením tých z r. 1988 do dnešnej doby, tak hovorím katastrofa! Nechutne bohatí teenagery, zároveň obaja atraktívny, žijúci sami doma, majúci extrémne množstvo odžitých vzťahov, manipulujúci so všetkými naokolo – to už hovorí samo za všetko!!! Ale ako najhoršie časti by som vyzdvihol Selmu Blair, ktorá mi nepripomínala dievča neskúsené ale skôr mentálne zaostále a scénu s Phillipsom a Gellarovou keď leží na posteli a vysvetľluje mu čo získa ak zvíťazí v stávke. Malou čerešničkou na veľkej čerešničke na vrchole je slovenský dabing, ktorým bolo dosiahnuté absolútne dno.

Hra s nevěrou (2005)

„Stavím sa s tebou o 5 dolárov (eur) že ti dokážem dať pusu bez toho aby som sa ťa dotkol perami. /dlhý bozk na pery/. Stálo to za každý cent“.... dovolím si povedať že tento trik platí s úspešnosťou 100%, pokiaľ dotyčná nevidela tento film.

Černá labuť (2010)

Na začiatok, som asi jediný koho nezaujal výkon Natalie Portman, naopak by som vyzdvihol Milu Kunis a hlavne Vinca Cassela. K samotnému filmu, prvá hodina bola pre mňa naozaj nudná- nerozumiem baletu neviem oceniť tanečný výkon pri čiernej labuti a nebyť extrémne obtiahnutého oblečenia Natalie Portman nudil by som sa oveľa viac. Nasledujúcich 20 minút sa skôr hodilo do teenagerovskeho seriálu, ale koniec bol skvelý na čele s Čajkovskeho hudbou,vďaka ktorej bola celá záverečná scéna fascinujúca.

Kopačky (2008)

Príklad romantickej komédie v ktorej, autori vynechali všetko čo je na romantických komédiach zlé. Všetku tu vtieravosť a hlúpe ošúchané romantické gestá, vyznania ... Výborný výber hercov, Jason Segel bol skvelý, /dokonca aj úplne vyzlečený/ nech zdvihne ruku ten komu ho nebolo ľúto keď dostával kopačky... Samostatná kapitola Draculov žalospev, dôrazný rozkaz, vytvorte naozaj tú rockovú operu! tá pesnička bola úžasná....!!! môj prvý komentár :D