valheru

valheru

spousta věcí neasi

<< předchozí 1 2 3
    • 27.1.2014  10:43

drama o bolestivé minulosti, která se táhne s hlavním hrdinou, a o vztazích, které nikdy nebyly, zasazené do prostředí nelegálních obchodů s růstovými hormony pro zvířata. film zpočátku tvářící se jako krimi thriller, v průběhu spíš jako drama, soustředíci se na psychologii hlavní postavy vynikajícího! Matthiase Schoenaertse.

• 14.5.2013  08:59
    Hluboko (2012)

Jednoduše a upřímně natočené drama založené na událostech z roku 1984, které vypráví o boji o život v kritických podmínkách na moři. Jsem rád, že film nesklouzne do sladkobolných klišé a ukazuje věci takové, jaké jsou. Za mě tak 75%. Doporučuji nekoukat na trailer, který je bohužel k takovémuto filmu kompletně všeříkající.

• 25.5.2012  09:49

Hláškující Arnold, nadměrná brutalita, pohled na budoucí reality show bez morálních zábran.

• 12.2.2011  23:52

Pokud jste někdy chtěli vidět, jak celá řeka steče do jedný díry o obvodu asi 800 metrů, FF:RotSS je pro vás jasná volba.

• 14.2.2010  21:41
    Re - cycle (2006)

nijak originální horor prvních dvacet minut, zbytek filmu vizuální podívaná bez hlavy a paty.

• 19.1.2010  16:43
    Apokalypsa (2006)

vůbec nevim, o čem ten film byl, ale občas jsem se u něj královsky bavil.

• 26.12.2009  14:12

hloupost, ktera se snazi o neco vic, nez na to ma. pointa ocekavana tak od pulky filmu.

• 23.12.2009  22:42
    Zombieland (2009)

humor temer zadny, zombiku malo, akci obstarava woody, ale to je asi tak vse. prumerny film. 50%

• 1.8.2009  01:08
    Nestyda (2008)

příjemné podívání, nijak nenáročné, s občasnými perfektními vtipy, nicméně stále s chybějícím něčím. bohužel to ani nezachránil dan bárta se songem v titulcích.

• 30.6.2009  17:45
    Jesus Camp (2006)

Pri sledovani filmu jsem mel nutkave pocity bud brecet nebo se smat, kazdopadne jsem neustale kroutil nevericne hlavou, jakymi nabozenskymi fanatiky se mohou stat i deti.

• 6.10.2008  20:17

cucani z prstu.

• 6.10.2008  20:15

prumer, desny scenar vyvazuje spousta krve a neumelych zraneni. jako nadsazka vtipne, jako film nekoukatelne.

• 17.2.2008  16:53

Masové bochánky podle Tima Burtona Podřízneme jednoho vykrmeného londýnského návštěvníka (nejlepší jsou ti, kteří nemají žádné příbuzné), následně jej vykostíme, rozemeleme a připravíme tak maso na masovou směs... mmm. Ale teď vážně. Každý fanoušek režiséra, básníka a vůbec výtvarného génia Tima Burtona obdivuje kvalitu jeho poetiky, originalitu výtvarného stylu, skvělý vypravěčský um a zvláštní smysl pro humor. Film Sweeney Todd se nese v podobném duchu, jenže tentokrát Pan režisér zvolil trochu jinší přístup. To, že je většina textu nazpívána, divák po chvíli přestane řešit, jakoby zapomněl, že se tam vůbec zpívá. Je pravda, že když se libreto opakuje dvakrát (mám tím na mysli konkrétní milostný zpěv mladíka :"I feel You..."), může to už diváka lehce otravovat, ale naštěstí je prostor ve filmu pro mladou dvojici akurátní. Pozornost je hlavně soustředěna na pomstu jednoho ďábelského holiče. Depp mne opravdu překvapil, hraje cynickou, zbrklou, impulsivní, necitlivou a světem zhrzenou osobu. Můžete zapomenout na Střihorukého Edwarda, tohle je jeho pravý opak. Člověk, který vidí na lidech to nejhorší.

• 29.1.2008  12:07
    Já, legenda (2007)

nebylo by to špatné nebýt toho konce, možná tam vidim i přespřílišnou podobnost s Potomky dětí, chjo.

• 21.1.2008  14:56
    Duel (TV film) (1971)

mistr

• 20.1.2008  13:03
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

celovečerák nesahá seriálu ani po kotníky. tvůrci využívají všech informací, vtipů a myšlenek použitých v seriálu, takže humor se ztrácí někde v nedohlednu.opakovyných vtipů je zde plné hrsti. pár myšlenek a gagů je dobrých, ale ani na jeden díl ze třetí nebo druhé série to rozhodně nemá. škoda.

• 20.12.2007  23:35

popová kulturo, tady to máš. kdo by čekal že piráti z karibiku:prokletí černé perly bude mít takovýhle dopad. 4* tentokrát trochu jinak, nijak extra film se spoustou "chytrých " hlášek , (ne)čekaných zvratů, johnny "magor" deppem a oblíbených hrdinů. ale nápadité cucání z prstu. je to bezva a mě to bavilo.

• 20.12.2007  10:17
    Domino (2005)

téměř jsem se divil, že jsem z rychlého střihu a pozastavujících se obrazů, zrychlených videosekvencí nedostal epileptický záchvat. vůbec bych se nedivil. film si mě nedokázal získat, ani tou keirou, která mi opravdu připadala, jak říkal b.a.green, že pořádnou drsňačku ani neumí zahrát.

• 13.12.2007  23:24

Noc s nabroušenou břitvou je typický slasher, kde nejde ani tak o samotný film, jako o spoustu brutality a pointu celého příběhu, která má překvapit. Pokud možno něčím originálním. Rozuzlení je naprostá zhovadilost bez nápadu, pokud tak mohu říci, možná vymyšlená během jednoho sezení na záchodové míse( během této seance by se ale pravděpodobně dal vymyslet celý příběh filmu, možná s návrhem storyboardů). Scénář a pointa mi silně připomíná vymyšlenost od Charlieho Kaufmanna, resp. jeho bratra J ve filmu Adaptace. Napětí filmu je tak řídké, že by se krájet rozhodně nedalo, dvě tři scény by se asi našly, hledat se mi však už znova nechce. Ale pokud jde o krev, musím uznat, že padlo několik kbelíků oné červené tekutiny, nicméně v tom já podstatu hororů nevidím.

• 9.11.2007  17:04

Pokud se odprostím od jednoduchosti zápletky, "hraní si na drsné zločince", film docela překvapil. role pana Postráneckého mi přišla spíše směšná než aby mě z něj mrazilo v zádech.

• 12.8.2007  12:22
    Saw 3 (2006)

pokud jde v dnesnim hororu/thrileru o co nejvetsi znechuceni divaka detailnimi zabery otevrenych ran na tele, jsem zvedavy, jak bude vypadat horor za par let. ze by zabery z masokombinatu, z piteven, z krematorii?

• 12.8.2007  12:17

berme ho s rezervou.

• 21.3.2007  12:46

ačkoliv tematicky jsem zabrouzdal úplně do jiných vod a proudů filmu, celou první polovinu filmu jsem zíral s ústy dokořán, to je přesně ten Kubrickův styl, který se mi líbí. dlouhé záběry, pohyby kamery místo montáže, obrovské interiéry, světlo atp. škoda jen že se "druhá část" od té "první" tak výrazně liší. miluju scénu(poslední obrázek v Galerii Full Metal Jacket na CSFD)s vojínem a jeho puškou

• 13.2.2007  16:45

až na pár momentů (otevírání dveří pokojů a co je za nimi) nikterak výrazný režijní počin. forster má v hlavě větší kalibr nápadů, než jak ukázal ve Finding Neverland. a celkem zklamán jsem i rolí deppa. jeho "detinskost" mi neprisla nijak výrazná, na to, aby někdo mohl konstatovat že on je Peter Pan

• 13.1.2007  00:28

jsem na vahách. film jako takový byl dobrý, vyprávěné to bylo taky skvělým stylem, ale pointa celého "triku" mi byla jasná bohužel už od prvních chvil. nejvíc mě ovšem zklamalo fantastično závěru. ach.

• 4.1.2007  15:37
    Hostel (2005)

proč je to podle mně brak? protože sem se víc smál než bál; protože jsem u toho v klidu mohl jíst polívku, aniž bych oči odtrhnul, aniž bych jedno jediný sousto zvrátil zp5 do talíře; protože můj tep ani jednou nezměnil frekvenci; protože je to jeden z filmů, kde vznik nejdřív nápad natočíme horor, bude tam ta a ta scéna, zbytek se nějak vymyslí. ovšem ta omáčka okolo "brutálních scén" byla děsná břečka, kdyby Eli Roth natočil pouze svoje brutalitky s motorovkou, atd, udělal z toho minutovej videoklip k Michalovi Davidovi, výsledek by byl asi zajímavější.

• 27.12.2006  22:19

ach ty výkony herců neherců... dej nekdo jiny nez buh za Duška:)

• 27.12.2006  11:12

příjemná blbina, nemoh jsem se ubránit smíchu i trapným scénám.

• 11.12.2006  01:42

strhující film. pripadal jsem si jako jeden z pasazeru.

• 4.12.2006  20:31

zklamán koncem, překvapen Spaceym, znuden delkou, ohromen cenou, zmaten filmem - pořád nevím, jestli to byl Superman(ps.vazne byla nemocnice myslena vazne?)

<< předchozí 1 2 3