Detektiv Dee a záhada smrtícího ohně (2010)

Klasický sobotní večer na JOJke. Pohoda u TV. Ale co to? Tento film nevypadá vůbec špatně! Na to, že jde o asijský film, je tu řada velmi kvalitních herců a hlavně dobrých výkonů. Nesnáším totiž typickou asijskou divadelní scénu, kterou rvou vší silou na plátna. Jejich styl umění mě vážně míjí, ale tohle není ten případ! Film, který na výpravě vůbec nešetřil, vrazil solidní detektivní příběh o skoro 1500 let zpět a co z toho vzniklo? Párádní podívaná! A. Lau je skvělý, to nejde říct jinak. A na krásnou C. Lau se fakt moc dobře dívá. Trochu mi vadí "asijské popírání fyzikálních zákonů", ale s tím se nic dělat nedá. MOc dobře udělaný film, efekty nadmíru dobré a příběh ještě lepší! Dobře to končilo, fakt moc dobře!

Rychlejší (2010)

Uff. Tak když tohle přitáhla přítelkyně domů, trochu jsem se bál, co z toho vyjede. Ale nakonec velepříjemné překvapení. The Rock si to fakt dává dobře a ať je těch scén za vlasy přitažených sebevíc, na mně to vážně zapůsobilo! Dobře zamotaná zápletka, přitom jednoduchý příběh. Jeden sympatičtější obličej vedle druhého! Fakt moc dobré! Je to taková akční jednohubka, ale jak jsem řekl, mně to fakt sedlo!

Ong-bak (2003)

No, tak zdejší hodnocení nelhalo. Opravdu jde o kvalitní film! A to jsem podobných asijských viděl už opravdu hodně. T. Jaa je fakt borec a styl, který zde používá nemá chybu. Choreografie soubojů je zde opravdu neskutečně kvalitně udělána. Fakt se na to moc dobře dívalo. Nelze se zde vyhnout tradičnímu divadelnímu herectví všech zúčastněných. Jen ten T. Jaa zde tak nějak mimiku obličeje nepoužívá :). Jo, fakt se mi to hodně líbilo. Jedna z nejlepších choreografií soubojů, kterou jsem viděl a T. Jaa jde jasně ve stopách J. Chana!

Tři (2005)

Přemýšlím, co se vám nelíbilo. Film na 3-4*, ale vzhledem k tomu, jak moc je podhodnocen, o 4* mám jasno. Krásná K. Brook své vnady ani moc nezakrývala, ale je jasně tahounem filmu. Příběh není nic extra originálního, ale záplatka už se mi líbila hodně. Trojúhelník neměl chybu. Tradičně výborný B. Zane byl natolik nepředvídatelný, že to fakt mělo šťávu. Nikdo z nás neví, jak by v podobné situaci reagoval a tento film měl k realitě natolik blízko, že bych to B-čkem nenazýval. Líbilo se mi to a ten závěr, co tu mnozí odsuzují, byl právě výborný. Já do posledních chvil netušil, jak to nakonec dopadne a jak to dopadlo? Hrozně, ale dopadlo a nemělo to chybu. Škoda, že to dokáži ocenit jen já a pár dalších, což je ale dle % málo. Já byl spokojen a proto taky také hodnocení.

Hellsing - Hellsing III (2007) (epizoda)

Whaw! A je to tady! OVA se odklonil(a) od původního seriálu a jde si svou cestou. Alucard se nám ukáže ve světle, ve kterém ho zatím neznáme. Parádní nářez! Tak jen tak dál!

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Ano, opravdu jde o jeden z nejlepších počinů tohoto žánru. Velesympatická trojice hlavních postav. Příběh neměl chybu. Dobře propracované, přišlo mi to i hodně originální, a to ne jen tím, že šlo o duchovní. Skvělé herecké výkony a fakt moc dobrý příběh! Líbilo se mi to a hodně. Rád bych ještě zmínil soundtrack - ten fakt nemá chybu!

Želvy Ninja (2007)

Z mé strany rozhodně nadšení!!! Mělo to svoje chybky (April jako bojovnice, Teršův dabing, monstra všechna v NY, ...), ale bylo to jinak moc fajné. Animce celkem povedená. Želvy byly nakresleny famózně. Příběh dobrý a nápaditý. Líbil ose mi to, ale už mi není 8, aby mě to posadilo na zadek. Ta naivita je z toho opravdu cítit. ALe stejně se mi to líbilo, i když to původní verzi marně dohání..

Willow (1988)

Moc povedené fantasy dobrodružství! V. Kilmer borec jak něco, J. Whalley opravdu krásná a před W. Davisem opravdu klobouk dolů. Mělo to moc hezký příběh, efekty na tu dobu moc dobré, dá se na to koukat i s těmi nejmenšími. Slabá mi přišla dvojice pidilidí, která se z toho snažila dělat legraci, ale spíše pořidávali na trapnosti. Jinak opravdu velmi příjemné! Ještě jednou zmíním, V. Kilmer paráda!

Hellsing - Hellsing II (2006) (epizoda)

A vesele pokračujeme dál! Nemá to chybu! Kromě těch úletů v obličeji V. Ceras. Dokonalý další díl. Stále se držíme seriálové předlohy, ale to už musí brzy skončit! Hudba je opravdu dokonalá!

Hellsing - Hellsing I (2006) (epizoda)

Whaw. Tak tohle jsem nečekal. Začíná to stejně jako původní seriál, což určitě není na škodu! Je to mnohem propracovanější, protože jisté události jsou předhozeny právě pro ty, kdo seriál sledovali a všechno jim dojde. Tato série se zaměřuje právě na části, které seriál pomíjel. Výborné! Těším se už teď na další díl! Jen! A musím to říct, i když to na moje hodnocení nemá vliv, ta animace! Naštvalo mě to, a hodně! Děláte z toho dětský seriál, a to je trapné. Vážná scéna, krev a maso všude možně a Victoria hodí obličej jak z reklamy na sunary! To mi asi vadí jediné. Mrzí mě, že se mi nedaří sehnat díly v původním znění, ale v angličtině.

Časové pásmo bylo změněno