Desatero (2007)

Vidím, že u ostatních jasný propadák, u mě ovšem celkem milá a ne tolik provokativní komedie. Sympaťák P. Rudd a kráska F. Janssen tomu dávají fakt šťávu. Jednotlivé příběhy jsou od blbostí po celkem solidní zpracování. Líbilo se mi to, i když se to těžko přirovnává k těm fajnovým komediím, které známe. Moc se mi tam líbila W. Ryder, to je fakt solidní kus ženské :).

Zkrat (2011)

Asi nejsem fér vůči ostatním filmům, ale Haywire mě chytl celkem v dobrém rozpoložení a fakt mi to sedlo. Těžký nátřesk zvučných jmen v kontrastu jejich malého, ale silného využití. Příběh žádná novinka, ale dobře zpracovaný. G. Carano je kus ženské, a to doslova! Ale má i dost té ženskosti, kterou my můžeme! Ta to jednou, bohužel asi jen v tomto žánru, někam dotáhne. Největší plus filmu krom dobré hudby je asi zpracování akčních scén. To je opravdu kvalitně odvedená práce. Těch pár bitek za to stálo! Možná bych za týden hodnotil jinak, teď moc neváhám.

Tohle je ráj (2012)

Hodně, hodně slabé a blbé. Zbytečně oplzlé, sexistické a nepříjemné. Proč? Protože takové komedie teď Amíci točí. Škoda. Dobrá herecká dvojice, ale úplně pitomý film. * za kočku J. Anniston, protože ta jasně dokazuje, že ještě dlouho bude jednou z nejkrásnějších žen Hollywoodu. A ta druhá z půlky za pohodového P. Rudda a kočku M. Åkerman. Škoda, že šlo o takovou blbost. Herecky to mělo na víc...

Útěk z MS-1 (2012)

Nemůžu si pomoct. Vím, že je to akční pytlovina se s poustou hloupostí, které ani ve sci-fi nehrají dobrotu. Ale na mě ten film opravdu zapůsobil. G. Pearce mě svým výkonem naprosto uzemnil. Genialita podání jeho nehrdinského hrdiny opravdu nezná mezí. Skvělý výkon a já se opravdu bavil. Vesmírné prostředí pro mě celkem atraktivní a ponurá atmosféra a vizáž vězňů myslím skvělá. M. Grace je kus krásné holky a ve filmu se nemá za co stydět. U mě nadšení, které možná brzo odezní, teď mám ale jasno a s čistým svědomím plný počet!

Auta 2 (2011)

Ano, je to tak. První díl to není, ale mně se to líbilo aj tak. Škoda, že McQueen byl hodně ve stínu. Ale špionská záplatka mně tolik nevadila. Nová auta, spousta nových skvělých detailů, které si asi užívají jen ti, kdo se o auta zajímají. Zde se mi zdá byla ještě lepší hudba, než v prvním dílu. Ale je fakt, že už to ta jednička není. Ale tourné závodů proti talianské formulce nemělo chybu!

Saltová (2010)

Hmm, tak upřímně jsem čekal hloupost, ale tento snímek měl fakt hloubku. Jak A. Jolie moc nemusím, tak ač se mi zde opět nelíbila, herecky exceluje. Smekám před jejím výkonem, protože toho musela fakt hodně snést... A zápletka? Ta byla moc dobře vypilovaná. Provedení taky téměř bezchybné. Kvalitní hudba. Skvělý výkon i L. Schreibera. Fakt se mi to líbilo, až jsem překvapený :).

Burák v Tokiu (2008)

Jeden z těch povedenějších krátkých pixárků k Autům. Zasmál jsem se, ale že by šlo o extra zábavu pro všechny, to zase říct nemůžu...

Burák a Bludička (2006)

Přijde mi spíše slabší, když porovnám kvalitu ostatních krátkých bonusů k filmu Auta.

Cars Toon: Burákovy povídačky (2008) (seriál)

S dětmi na táboře jsme se fakt nasmáli. Takže spokojenost. Některé díly opravdu hodně vtipné.

Piraňa 3DD (2012)

Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval. Bylo mi jasné, že to bude to samé jako Piraňa 3D. A taky že bylo. Sem tam malé cameo známých tváří, ale jinak o ničem. Trapné ryby, hektolitry zbytečné krve. Hloupé B-čko, které nemá kouska logiky. Ten závěr s tím malým klukem hodně nepovedený. Ryba ve vagině apod. Trapas... Na druhou stranu dobrá hudba a fakt hezké kočky.