• Sportovní

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Jedna z nejlepších, ale opravdu pro mně nejlepších českých pohádek. Skvěle zahrané, výborný scénař, prostě všechno je tip ťop. Neznám dítě, které by si na této pohádce nepochutnalo, vážně bezva.

Žhavé výstřely (1991)

Ano, toto je nejspíš první film, ve kterém jsem viděl Charlieho Sheena. A považuji to za nejlepší parodii všech dob. Ale ještě více než Charlie Sheen se mi zde líbil unikátní Lloyd Bridges v roli potrhlého admirála Bensona. Vážně unikátní kousek.

Zombieland (2009)

Nejlepší komedie se zombíky, jakou jsem kdy viděl. A skvělý a velmi talentovaný herec Woody Harrelson, si to rozdává s krvelačnými zrůdami a když zrovna nedělá tyhle zvrhlosti, hledá svojí dobrůtku která se jmenuje Twinkies!!

Kokosy na sněhu (1993)

,,Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí." Ano skvělý snímek, který vždy mile rád pustím.

Batman (1989)

Ano, jedna z dalších fimových klasik. Podle mého názoru je Michael Keaton jeden z nejlepších batmanů vůbec. A Jack Nicholson předvedl v Burtonově podobě Jokera, tak jak se patří. I když dnes trošku starší, ale pořád vydařené.

Věc (1982)

Tento film je již dnes klasika. Podle mně je to jeden z nejlepších hororů vůbec. A moc se mi líbí ta idea věci. Asimilace na člověka, takže po celou dobu filmu si říkáte, a v duchu také potají hádáte kdo je člověk a kdo ona věc. Jedna z nejlépe zahraných rolí Kurta Russella.Výborný horor.

Sedm statečných (1960)

Nejlepší western ze všech. Sice tento film znám už od malička, ale pořád budu mít chuť se na tuto kovbojku dívat. Herci = špička a hudba to samé.Vážně skvělý počin.U mého hodnocení jednoznačně 5* a navrch 100%!!!

Operace: Zlomený šíp (1996)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství. Pokaždé, když jsem se díval na tento film musel jsem si pořád do kola přehrávat scénku jak John Travolta vychází zpoza kopce, kouří cigaretu a doprovází ho k tomu hudba od skvělého Hanse Zimmera. Také Christian Slater se mi zde velice líbí.Mohlo by být více takovýchto filmů...

Ocelová pěst (2011)

Skvělý film, možná člověk musí mít trochu dětinské pudy aby se na tento film podíval, ale mně se líbil a nevím proč mu nedat s plnou parádou 5*.

Úsvit mrtvých (2004)

Spolu s Resident Evilem a Rec je to nejlepší horor se zombíkama, jaký jsem kdy viděl.Vážně adrenalin, přestřelky, akce, akorát jedna věc která se mi nelíbila je původ nákazy, který neznáme. Ale jinak opravdu skvělý počin.