Rozpaky kuchaře Svatopluka - Dieta (1984) (epizoda)

asi jsem závislák, ale když vidím to jídlo tak vyjím lednici :-) tak ta kuchyn musela být obrovská , na ni taky musí být machr 23.1.2o21

Sejměte Cartera (2000)

chyťte Cartera z 1971 je daleko lepší mám oba Cartery a nemám čas na kecy deda:-)

Synové a dcery Jakuba skláře - Voda (1985) (epizoda)

stranický příkaz tak to mě ťalo do živého, a říká to přiblblý listonoš, po válce nový kovaný soudruh předseda KNV, ten Dietl si z komoušů dělal prdel a oni mu to sežrali i s navijákem :-) a my jsme jim taky lezli do rekta , ještě mám hlavu od indulony , aby to hezky klouzalo :-) jakuba skláře mám rád ten nám ukázal jaký jsme češi svině 18.1.2021

F. L. Věk - Návrat domů (1970) (epizoda)

františka filipa člověk musí milovat to nemá chybu už to vidím po xté, brejchová je krásná medřická taky nc deda:-)

Tanec na konci léta (1998)

nevím asi jsem méně inteligentnější ale toto neberu deda:-)

Slovo policajta (1985)

perrin a delon hrají proti sobě ve více filmech, až je mi perrina (77) líto, že musí hrát záporáky a křiváky , vždyť jsou to jen herci, které máme rádi a baví nás , delonovi už je 83 vivat nc:-) Fiona Gélin to je taky pěkná kočka ahoj:-) i přesto tento film mě baví moc:-) i dnes 29.4.2o2o:-)

Heidi (2005)

proti 93 je toto splašený kůň deda:-) teta Detie je pěkná mrcha , děda Alf Max von Sydow je krásný dědek :-) souhlasím s tahitem, že 1993 byla lepší :-) 3 body za blbý scénář to se režizérovi moc nepovedlo, Max von Sydow , Sebastián a babička jsou však vynikající na rozdíl od ostatních herců ,všechno zkurvil režisér deda:-) 4.4.2o2o

Chladnokrevný Stone (2005) (TV film)

Jesse Stone je skvělý seriál tom selleck je skvělý opilec ale nemá chybu , (nejsem na muže) ale miluji ho i jako ika v ve veliteli armády kterou poslal do francie deda:-)