Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Stan Borowitz
Roman Bernatský
Vsetín, Zlínský kraj, Česko
Jsem střídavě četník a lupič.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Sci-Fi
Drama
Komedie
Thriller
film
hudební…
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Americký ninja
(1985)
Rambo: První krev
(1982)
Policajt nebo rošťák
(1979)
Hra smrti
(1978)
Matrix
(1999)
Mistr neznámého boje
(1993)
Predátor
(1987)
Replikant
(2001)
Rocky
(1976)
Divergence
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
deepspace101
loyalwife
Časové pásmo bylo změněno