Sebevražedný oddíl (2021)

Gunn? Naprostej šílenec s ohromným filmovým kumštem a citem pohybu se na hraně, kde se z trapných šíleností typu stávají šílenosti nezapomenutelné. A to je přesně tenhle případ. Miluju jeho strážce galaxie a teď miluju i jeho sebevraženej oddíl 😍.

Expedice: Džungle (2021)

Opravdu nic převratnýho. Rockova účast spíše na škodu, efekty zvířat otřesný, a že že by to utíkalo, to se taky říct nedá 😏. Nadruhou stranu, Serra je schopnej, a tak to drží docela pohromadě. V hodně případech to povedenej humor vyloženě zachraňuje. Ale na rozjetí nový dobrodružný série to stačit nebude

Utajený pasažér (2021)

Černý pasažér by k názvu filmu sedlo víc 😏. Jinak velká nuda. Nechápu, že na tohle někdo dá peníze. Ten námět nemohl mít co nabídnout ani na papíře.

Cherry (2021)

Záživně zfilmovaný knižní brak, který nemá absolutně čím překvapit. Čím, tahle předloha oslovila všechny zůčastněné, to mi hlava nebere. Příběh, svou naivitou, jak z hodiny rodinné výchovy na téma:” drogy, a jejich následky” 😏.

Monster Hunter (2020)

V 10-ti letech bych z toho byl nadšenej a určitě si pořídil VHS origoš. Ale přesně to o Monster Hunter řekne všechno, co potřebujete vědět. Je to hrozně hloupý. Hloupý a lacinný. A toho, kdo vymyslel kočičího ninju, prosím společně se všemi, kdo měli na starost střih, zbavit svéprávnosti. Poznatek na závěr: Bohužel, Mila už potvrzuje teorii, že ukrajinky stárnou rychleji ✅.

Jak se točí pohádka (2020) (seriál)

Natočit dokument byl super nápad, člověk má pak k filmu vztah, ještě než ho uvidí 🙂. Vypadá to na lidi s dobrým úmyslem, držím palce!

2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

Zábavný bratříček mnou nechopené sci-fi klasiky. Snaha vysvětlit a zjednodušit předešlé události je patrná, už z úvodní vypravěčské části. A musím říct, že mi to pomohlo. Mohl jsem si pak 2010-ku užít jako biják, který nechytračí a prostě baví. Ikdyž Hal, záporák z 2001-čky, mě svou krotkostí teda pěkně zklamal.

Mladí zabijáci (2018)

Škoda, že je to natočený tak, jako by se celý děj odehrával v nějaké zvrácené, alternativní realitě. Proto vlastně nic není tak hustý ani šokující, jak zřejmě bylo zamýšleno. Především to platí pro “vražednou” druhou polovinu, nebo spíš třetinu. Nepomáhá ani absence kladných postav. O náladě filmu nejlépe vypovídá fakt, že největší dobrák je hispánec kouřící péro mužatce 😏.

Anything for Jackson (2020)

Vyškrtnout linku s připlešlým, zrzavým satanistou a nebylo by co vytknout. Jeden z nejděsivějších filmů za hodně dlouhou dobu.