Shutter (2004)

3 hvězdy za : Zápletku, za to že jede to jeden z mála hororů který má vysvětlení tak i rozumný příběh a sem tam za ty efekty. Jinak jsem se u toho nebála, a zápletka byla moc classická jako u každýho druhýho horor/thrilleru, takže od začátku mi bylo jasné o co jde :)

Silent Hill (2006)

Já miluju tyhle filmy :) ale bohužel jich je velmi málo. Tenhle film jsem viděla né jednou a pokaždé jsem se nehorázně bála...hodně depresivně a zvláštně udělané.Konec jsem si vyložila několika způsoby a nikdo by nebyl nikdy schopný vlastně jak to doopravdy je, ale podle mě o tom tam nejde...jde tam o děj který je skvěle proveden. To místo staré opuštěné město s hotely, se starou děsivou školou a s lidmi bez obličeje..co víc si přát...

Úsvit mrtvých (2004)

wow, můj první zombíkovej film který jsem viděla, jo je to už pár let, ale vím že se mi hodně líbil...hlavně to užívání si v obchoďáku. Dnes po několika letech se na to dívám už z jiného pohledu, trošku jsem se u něj zasmála...ale rozhodně ho pořád považuji za nejlepší zombie film, rozhodně doporučuji :)

Přenašeči (2009)

hledám něco co se mi vlastně líbilo...snad jen pouze dvojice otce a dcery na začátku ( to film vypadal ještě nadějně)no a tím to končí.

Podivní (2010)

Kdybych na to šla do kina chtěla bych vrátit peníze...no asi se to mělo lišit od ostatních zombie filmů a masožravých kanibalů, a tak z toho vznikl film u kterýho se člověk nebojí, neleká a nemá husí kůži...dyť vlastně ti Podivní nic nedělali...pomale ještě oznámili 5 minut předem že zaútočí :/ - ztratá času

Sauna (2008)

horor?a kde? podle mě hrozná slátanina, a jestli mi někdo bude tvrdit že to pochopil tak lže. Jedna hvězda za za to depresivní místo..i když to se mi taky vlastně nelíbilo.

Mlha (2007)

Nemám ráda horory s mutanty, mimozemšťany a podobně. I když mlha je vlastně o příšerách z jiné dimenze, velmi mě to nadchlo, a dostalo...Ve filmu je krásně ukázáno jak se šíří panika mezi lidma v uzavřeném prostoru, a jak jeden magor s ..bohem" v zádech dokáže sfanatizovat slabé jedince, kteří místo aby uvěřili že se to děje, tak budou věřit ve vykoupení, oběti a místo toho aby něco dělali myslí si že je bůh spasí...O konci se nedá vůbec diskutovat, třepu se ještě teď ...možná bych trošku plivala na herecké výkony, ale zbytek jako hudba a efekty byly hodně povedené, hlavně ty na konci...

Azyl (2008)

Tento film ode mě dostává jednu hvězdu za pohádkový konec, který se k celému filmu absolutně nehodil.

Nezvaná (2009)

Až na slabší, trošku směšný začátek je to film u kterýho člověk sedí jak zařezanej a ani nemuká, i když je to classická thrilerovka, má to něco co člověka zaujme a chce vidět jak to dopadne i když je mu to od začátku jasné. Ale není vše tak jak vypadá :P.

Uvnitř (2007)

V hlavních rolích: Nůžky, krev, nůžky... Dávám jednu hvězdičku za nápad zbytek je strašlivě strašné. Ta mamina byla teda pěknej držák, divím se že nepřežila i ten domácí císařský řez ;) další zbytečně ztracená hodina času...