• Thriller

Chodící mrtví (2009) odpad!

25.8.2017 - ČSFD hodnocení neuvěřitelných 56% ---- typický festivalový odpad

Babycall (2011)

Ceny za herecké výkony se udělují v těch nudných, těžce pochopitelných a zbytečných filmech jako je tento a to mám Noomi tak rád :/

Šest směšných (2015)

Na začátku to vypadalo, že Zohan se přestěhoval na divoký západ ....... Sandlera mám rád a zase nezklamal. Jako komedie to funguje dobře, ale nic víc od toho nečekejte

Krvavé písky (2016)

Film o poušti, nesympatické Brittany, jednom ochočeném zombálovi, menstruaci, koksu a gumovém člunu. Jedna scénka mě dohnla k tomu, že jsem dostal chuť na jahodový čaj

Bez cíle (2012) (amatérský film)

A protože majster patří k nejsprostějším youtuberůůům CZ scény, tak jsem na to mrknul. A jestli má někdo 400+ tisíc fanoušků tam, bude mít hromadu ******* i tady. Za snahu sem mu jednu * jebnul

Nicota (2016)

55% děláte si prdel? Většina odpadu zde si zaslouží i třeba 45%, ale odpady atakují hranici 60% !!!!! ČSFD - česko slovenská fatální debilita je vystihující pro tento diskuzní web, protože jinak než diskuze tohle ani nazvat nejde. A jestli jste tomu dávali hodnocení jen kvůli tomu, že tento odpad sehnal někde jednu první cenu a jedno druhé místo, tak mi to promiňte, ale jste divní. Tento web má informovat o filmu a ne o tom, kde jaké dítě tomu flákne podle traileru nebo plakátu šílené hodnocení

Doktor Strange (2016)

Audiovizuální porno, ale zbytek stojí za hnědou věc

Daylight's End (2016)

Kaufman prostě filmy neumí. Jediný dobrý byl Hříšníci a svatí. Měl by se držet krimi tématu

Green Room (2015)

Filmy, které ve světě dostanou od kritiků totálně po prdeli, se na ČSFD šplhají k neuvěřitelným číslům!!!! Nechápu lidi, kteří hodnotí trailery. Jak mu tam nechtěně v těch dveřích zmastil tu pracku, tak to nastartovalo moji bránici. Od té doby se rozjely nelogické orgie a spousta neuvěřitelných zvrat(k)ů. Jeden z nejdebilnějších filmů co jsem letos zatím viděl. Snad už nic horšího letos neuvidím..... fass