The Craft: Mladé čarodějky (2020) odpad!

Nevydržel jsem ani hodinu, jak ten kluk se tam rozbrečel a řekl že chce píchat holky i kluky, tak to už byla poslední kapka, ještě vetší sracka než stmívání:D 0%

Monster Hunter (2020)

Zábavná blbinka na kterou se dobře kouká s monstry vraždící nestárnoucí Jojovich. Nic jiného tam moc není aby to sakra vtáhlo do děje, ale je to podle hry tak se to dalo trošku čekat, i tak to docela ušlo. 50%

Machr na 30 dnů (2020)

Francouzké komedie už nejsou co bývaly jako je Drž hubu! a Taxi,taxi to už snad nepřekonaj, určitě ne tímhle herci jsou hrozný, vtipný situace jsou k pláči jak jsou trapný a děj nezajímavý, uspěchaný a nudný! 25%

Poslední noc v Soho (2021)

Edgar  mile překvapil pustit se do ničeho originálního to chce odvahu, která se vyplatila. Děj který vypadá jako neškodný sen se proměnuje pomalu ale jistě ve skutečnost, mně držel v napětí celou dobu a říkal jsem si o co tam kurva jde a pak čumim jak magor jak to dopadlo to jsem teda nečekal+Pěkné hororové prvky :) 80%

Miliardové výkupné (2016)

Dobrodružství až moc splácané dohromady, kde se děje až moc náhod najednou, ale lov na studentíky není špatný, akorát konec trošku nedavá smysl i když je šokující. 50%

Viník (2021)

Nezaujalo tak jako tisnova linka nebo telefonní budka, ani můj oblíbenec kterej hraje dobře špatný děj nenapraví. 40%

Zátopek (2021)

Životopis o legendě, na kterou jsme právem hrdí a nikdy na ní nezapomeneme! :) 75%

Přes prsty (2019)

Jedině co se mi líbilo bylo krasné prostředí našeho krásného města Čelákovice, kde se tenhle nesmysl také nátáčel. 20%

Zhoubné zlo (2021)

Dobře je že Wan nezapomněl po Aquamenovi točit horory a to mě určitě potěšilo, ale co nám ten blázen tentokrát naservíroval, tak to žánr horor posunuje latku jeste výš než jsme si mohli kdy myslet a dobře nás všechny zmátl trailerem , který není tím se tváří. Zhobné zlo nebude jenom horor roku, ale jednou to bude i kult jako je SAW. 100%

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Lepší by bylo si stoupnout před zrcadlo a rovnou se zastřelit než znova koukat na Candymana, byla by to určitě i větší zábava a ani bych nemusel jeho jméno řikat jak kokot pětrát za sebou:D 20%