Temný dům (2020)

Průběh slibný a postupné odhalovaní pravdy je napínavé a zajímavé i když ne určitě hororové, jenomže konec se vůbec nepovedl jak by měl, žadný údiv ani šok mě nečekal a byl jsem zklamán, protože potencial tam určitě byl, ale ten se vytratil. 45%

Mrazivá past (2021)

Ledové prostředí bylo krásné a koukatelné, ale to uz se neda říct o celý mrazivé pasti, děj obyčejný nějak zvlašt napinavý a hlavně děsne průhledný a ani to nezachranil stárnoucí Liam, měl natočit radši neco podobnýho jak Non-stop to byla pecka. 40%

Nikdo (2021)

Nikdo je dobrá řežba alias John Wick i když mnohem lepsí je ve své roli jako doma je John, ale to je i tím lepším a příběhem, ale Nikdo určitě patří do top letošních pandemickych překvápek:) 70%

Rychle a zběsile 9 (2021)

Rychle vypadni z kina tak bych se devítka měla jmenovat i když jsem to nakonec neudělal, ale držel jsem sem se co i síly stačili abych nezdrh :D Jako kdyby to byl scifi-fantasy- parodie tak bych pochopil ale tahle blbost by nemela mít s touto značko nic společnýho, čekal jsem to že bude hrozný ale překvapili mně že to bylo fakt příšerný:D 20%

Willyho kouzelný svět (2021)

Mlčenlivý Nicolas v ráji zábavy a smíchu, takže to bylo až moc dědinské i když to byl dobrý ulítlý nápad tak jim nevyšel. 35%

Pátrání (2018)

Originální, napadité a ze zvratem jako prase:D nikdy bych neřekl že mě to tak vtáhne do děje když je to jenom přes počítač a v televizi. John Cho z prciček ukazál že umí i vážně dobře zahrát dramatickou roli, takže jemu taky palec nahoru:) 80%

Oni (2008)

Čekam a čekám a dočkám se jenom strašení partnerské dvojce a pak je bodnou do břicha a to byl konec??? 35%

V zajetí (2020)

Hezky napínavý a zajímavý drama ale nikoliv horor. Postupné rozuzlení bylo trošku předvídatelné, ale dobře udělané, až na konec tam jsem čekal větší boj. Dobře ta holčina hrála i když to byl její první film a i se hezky postarala o svojí nematku:D 60%

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Chůva byla opravdu slabší, ale díku tomu že se objeví až na konci no, tentokrát si s příběhem pohráli a docela dobře ho zamotali, takže jste museli víc myslet, ale pořad je to ta dobrá jízda i když skoro celý bez Samari to nebylo ono, je prostě sexy:) 60%

Chůva na zabití (2017)

Klasická teenager komedie to začíná, pubertak zamilovanej to svý chůvy, jenomže pak se to všechno zvrne a je z toho krvavá jízda, jak má být a já se fakt skvěle bavil, to se povedlo:D 75%