waltosin

waltosin

Honza Zahradník

okres Praha-východ
zaměstnanec

3 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

  Tady není co řešit dva borci IT a jejich šéfka kteří mě baví od začátku až do konce každého dílu. Miluju anglický humor!

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Skvěle, skvěle!!! Lister jako poslední žijící člověk, Kocour se vyvinul z kočky, Rimmer jako hologram, Holly jako lodní počítač s IQ 6000 ( u mě má tak IQ 50), takhke jsem si je všechny představoval když jsem četl knihy ( tady vyzvihuju umění pan Granta a Naylora). Všechny my okamžitě přirostly k srdci a to tam jsou jen čtyři a opět je tu vynikající černý humor. Lister a Rimmer jsou pro mě jedny z nejvtipnějšších postav všech dob. Borci!!! :)

 • poster

  Krok za krokem (TV seriál) (1991)

  Skvělý seriál o dvou rodinách kteří se moc nemusí, ale stejně se mají rádi. Nejlepší je jak se navzájem škádlí Dejna a Jejtey:) a samozřejmě je tu po ruce i srandovní Coudy : D

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Homer, Bart, Lisa, Marge a Maggie obyčejná animovaná rodinka s neuvěřitelnými, vtipnými až přímo donale vymyšlenými příběhy. Je to pro mě nejoblíbenějšší animovaný seriál všech dob! A ještě je to můj první animovaný seriál co jsem kdy viděl když by bylo tak 8 let. Skvělé a dokonalé!!!! :)

 • poster

  Mr. Bean (TV seriál) (1990)

  Tohohle chlapíka jsem zbožňoval, zbožňuju a zbožňovat budu. Ten patří do zlatého fondu kinematografie. Můžu na všechny díly koukat pořád a stejně se skvěle bavím. Klaním se vám pane Atkinsone! Nejlepší díly: Všechny!!!! :)

 • poster

  Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

  Rodinka jak má být holka tupá jak dřevo, žena ještě tupějšší a pak tu máme dva borce věčně nadrženého Buda. Nejlepší na konec Ela který sex se ženou bere jako bránu do pekla, ale pro mě je s Budem King! :D

 • poster

  Hospoda (TV seriál) (1996)

  Můj oblíbený serial o štamgastech, o dvou krásných servírkách, o panu výčepní kterého mám ze všech nejradši, a panu domácím kterej je pěkne vyčůranej a proto je tu pan Potměšil aby mu dal do huby. :D

 • poster

  MacGyver (TV seriál) (1985)

  MacGyver v podání Richarda je dobrý expert na všechno, který riskuje každý den krk za obyčejnou výplatu protože má rád cestování a dobrodružství. Já osobně ho mám rád, jak do všeho jde bezhlavě ale v té hlavě mu to myslí :)

 • poster

  Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

  Cestování vesmírem mi zachutnalo ale jenom kdyz jsou pohromadě Jack Oneil, Samanta Karterová, Daniel Jakcson a Tyjalk jinak to není pro mě SG-1 ani na ty nový díly nekoukám protoze hlavne bez Richardan Deana Andersona to nemá cenu ale i tak dávám plné hodnocení protoze tento seriál z SG- 1 týmem zbožňuju!!! čafa krý :)

 • poster

  Columbo (TV seriál) (1971)

  Abych nezapomněl.......? Mám ještě jednu věc.......? Neodbytný až otravný poručík Colombo se svým nablýskaným autem, pomačkaným baloňákem, pes který se jmenuje pes a neustále kouření dotníků to je skvělý detektiv v podání Petera Falka který na konec promyšleně usvědčí každého zločinče z vražd které by je nikdo nedokázal vyřešit! Nashledanou pane! :)