Václav Havel, Praha - Hrad (2009) (seriál)

Václav "Vašek" Havel na Hrad? Jasná volba voto žadná. V jakýchkoliv volbách by porazil jakéhokoliv kandidáta, i kdyby proti němu kandidovál jakykoliv prezident včetně Masaryka a Beneše o těch komouškejch vůbec nemluvě, Klausovi a Zemanovi taky.

Občan Havel - Kandidát, Dusno (2009)

Supeeer Dokument vyvažuje, fakt, že je tu málo soch i laviček Vacláva Havla. Mě by vůbec nevadilo víc takových dokumentu, mnohem víc než jich je.

Penthouse: The Art of Massage (1996)

tady se dá napsat, že Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Krasné ženy a dívky jsou víc nemravnější a odhalenější. Masáž je krasné umění.

Spalující touha (1999)

Moc pekna erotická záležitost od Kubricka pro mě za mě lepší než Vesmirna Odyssea 2001 nebo Barry Lyndon. A přitom je to vkusné a dá se říct umělecký provedené.

Desire (1993)

Penthouse je taková hríšnější konkurence Playboye. Tady ty erotické touhy a žhavé sny sexy krasných žen a dívek jsou víc nemravnější a odhalenější.

L.E.T.H.A.L. Ladies: Return to Savage Beach (1998)

Bimbo klasika s modelkami, co ani moc neuměly hrát. Za to se dálo u nic na co koukát jako např. Carrie Westcott, Carrie Westcott, Julie K. Smith i Julie Smith jde. Ale taká tak trochu děsivá.

Syriana (2005)

Film takovej makovej nemakovej. A pár hezkej momenetů a hlasšek se najde. Třeba když Jimmy Pope pronese: Kopej dva metry, najdeš tři těla. Ale kopej čtyři metry a najdeš možná čtyřicet

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Tak pane Koudelka, vy jste u nás teprve týden, takže vám mzda dělá 305,50. Ale máte tu nějaké srážky: vysušení, vylovení, odbahnění? Tomu nerozumím…

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal. Seriál je lepší než film.

Časové pásmo bylo změněno