Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Nikdy bych nevěřil, že bych dal nějakému filmečku z řády Prci, prci, prcičky tak vysoké hodnocení a simsala bim abraka babra stalo se. Úvodní scéna hodně dobrá.

Trpká úroda (2017)

Слава Україні! Героям слава!, Slava Ukrayini! Heroyam slava!Slava Ukrajině! Hrdinům slava!. Dost dobrej film o genocidě Ukrajiny. Bijte ruské bolševiky hlava nehlava.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Ve své době to byl hit hitů. Dnes by to byl propadák. O blonďaté polomrše Kelly se klukům zdaly mokrý sny a Brenda ji občas ve snech střídala.Holkám a gayům se zase zdálo o Brandonovi, Dylanovi a někdy i Stevovi. Nemám pravdu?

Dítě číslo 44 (2015)

Knížku jsem nečetl, ale možná si ji po filmu přectu. Bolševistická mašinerie pěkně vykreslená. Hlavní hrdina mi moc sympatický není. Fracek z děcaku, co je adoptovanej rudým lampasákem a sam se stava lampásakem, co jako hrdina ničil Německo.

Copak je to za vojáka... (1987)

Po pravdě děj nic moc. Taková socialistická agitka na totalitní Československou Lidovou Armádu (ČSLA). Občas je tam sranda a ženský jsou tu taky. A některý pěkný.

Cestománie (1999) (seriál)

Já nemám co dodat. Když sleduji cestopisný dokument, cítím takovou smutnou závist že tam nejsem já, ale přitom si to užívám a slibuju si «Jednou se tam podívám!» Cestománie je poučná, krásná na pohled, nezasekává se na jednom místě, a uchu lahodí komentář, Vladyka má takový legrační hlas:)