Dokonalý trik (2006)

„Můj mozek je klíčem k osvobození.“ — Harry Houdini #NonconformistHallOfFame.

Šíleně smutná princezna (1968)

„Nikdy nevíte, od jakého neštěstí vás zachránila obyčejná smůla.“ — Cormac McCarthy #NonconformistHallOfFame.

PanMáma (2013) (seriál)

Jarmila Beranová (super Milan Šteindler) je mega matrona Kročehlav i celýho Kladna s rozsahem až nevím kam. Nojo v tomhle se jí nevyrovná ani zelenooká zrzka Rysová. Teda v matronství.

Pánská jízda (2004) odpad!

Nechápu, jak sem se mohl nechat tenkrát překecat a jít na to do kina. To sem ty prachy měl radši propít, ono to po schlédnutí bylo na několik panáků.

Mosquito Man (2005) odpad!

Při kempování pod hvězdami je velká šance pro pozorování noční oblohy... a krmení komárů. Ale ne koukaním na toto. O mrmení se u toho, z toho by jeden blil.

Trollové (2016)

Na co jsem to proboha šel... i když se to nakonec tak hrozný nebylo...i když volňasek je volňasek.

Opičí král (1986) (seriál)

Rada do života: Banán nejsnáze oloupete, když uštípnete stranu bez stopky. Přesně tak to dělají i opice. A můžete při tom koukat na tenhle seroš. Král opic by chtěl být na planetě opic.

Kancl (2005) (seriál)

Kancelář můžete mít kdekoliv. Zkuste dnes jít ven a pracovat hodinku z parku nebo kavárny.

Deadpool (2016)

Bože, jak dlouho se už díváte do počítače? Dejte si pauzu na svačinu, internet bude pořád tady, až se vrátíte.

Gauneři (1992)

Jó, ale pan Hnědý, to je jako pan Hovno... A tohle není vůbec film na hovno. To je Tarantino.