Mládeži nepřístupno (2013)

Hustej, ultra a coool nářez. Fakt silný obsazení, který vyvadí dost hustý kousky. Někdo měl koule, možná až na krku, jít do tyhle odvazový zaležitosti i když tak moc jak by to chtělo.

John Wick (2014)

Sice je fajn mlatit Rusy a ostatní chatru -po jejich svoloč-hlava nehlava, ale tady to děla nějakej rusofil nebo co. Ně to moc nechytlo naví c byla sympatická postava Adrianne Palicki. Je to kus ženský a je sympatičtější než baba jaga Keanu Reeves.

Trollové (2016)

Na co jsem to proboha šel... i když se to nakonec tak hrozný nebylo...i když volňasek je volňasek.

Kancl (2005) (seriál)

Kancelář můžete mít kdekoliv. Zkuste dnes jít ven a pracovat hodinku z parku nebo kavárny.

Xena (1995) (seriál)

Tak tohle byl hukot seroš. Lucinka Lawlessová v hustým sadomaso koženém oblečku nakopava chlapiskům zadky a je tu toho dost sexy. A ještě tu má jakoby lesbickou asistentku zrzku Reneé O'Connor, ta se z nekňuby taky stala sexy pomocnici.

Jonah Hex (2010)

Dost hustej komiksovej úlet sexy samici Megan Fox - liškou. Nějaký procenta si to i díky ní zaslouží. Joh Brolin taky není špatnej, ale pro mě není tak sexy.

Tohle je válka! (2012)

pro jedno kvití kulky nelítaj.....nebo jo????

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

10 pravidel jak sbalit holku? No rosekat, zabalit do igeliu nebo novin a dát do kufru. Taky se to tak dá udělat. Rozhodně tenhle film kde koho roseknul taky. Jestli pomohl někoho někomu zbalit to nevim, ale možná jo.