Pozor, obří žena! (1993) (TV film)

Pozor, obří žena! neboli Attack of the 50 Ft. Woman. Je to laciné ale díky Daryl Hannah se na to dá dívat. A taky je tu člen klanu Baldwinů Daniel. Otázka pro 96% mužů a 4% žen rajcovala by vás takováhle žena?

Vítězství ducha (1989)

Boxersky slabý film jak čáj. Lepší varianta je Rocky IV. Navíc zase ta levičákská ideologie a ještě k tomu divně natočená. Proč se natočí boxérský film z gulagu?

Fontána pro Zuzanu (1985)

Fontána pro (pre) Zuzanu mne moc nechytla. Ani nevím proč. Písníčky dobrý, holky vcelku pěkný, děj vzhledem k zaměření taky ujde. Dohromady to tak nějak nepasuje.

Nahý mezi vlky (2015) (TV film)

Buchenwald byl údajně největší peklo z koncetračních táborů. A to díky komunistů, tedy vězňům dozorci byli jejich skorokamoši nacisté. A proč tomu bylo? Dle českých antikomunistických vězňů kdo nebyl komunista nebo možná žid, tak měl smůlu, protože vězenskou správu ovladali komunisti. A tady je jejich propaganda v tomto filmu ukazana.

Volyň (2016)

To je laciná proruská propaganda přesto, že je původ polský. která má pohanit ukrajinský národ, který sami Rusáci chtěli holomorem a genocidou zničit. Vlastně i válkou když si člověk veme kolik kolik ukrajinských frontů bylo nasaseno.

Malý svět dona Camilla (1952)

Podobné jako film s Terencem Hillem z 80. let. Slepá tolerance k komoušům a socanům. I když tady není tak velká. Dobová neznalost je omlouvá jen častečně.

Don Camillo (1983)

Vaffanculo Vaffanculo (italská vulgarita). Jde o bolševistickou agitku o spolužití církve a strany. z 80. let. Je to hodně naivní a asi pod vidinou peněz se k tomu nechal zlakat Terence Hill. Nějaký klady to ale má.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Je to takové vlezlé. Mě tam ti skauti přípomínali rudý pionýry z dob komunismu u nás. Chyběla tam tomu možná i Bella Thorne, ale Sarah Durmont taky není špatná.

Kolonie (2015)

Generál Pinochet zachranil Chile od socialistického experimentu a tenhle film je komunistickou propagandou. I když dobře natočenou.

Národní třída (2019)

Primitivní slatanina, kde hlavním hrdinou je exesnbácká a pravděpobobně exestebácká existence nerespektujicí soukromé vlastnictví ve formě investic. Čermák hraje primitiva, který je klasický volič levice=KSČM.