Pravidla moštárny (1999)

Jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších filmů za poslední roky. Nádhera!

Mission: Impossible (1996)

Pro někoho brak, pro mne film, který jsem jako malý zbožňoval. Tom Cruise v jednom ze svých nejlepších filmů. Nebýt trochu divného finále s helikoptérou v tunelu....ale ne, nebudu hledat horší místa - já mám ten film zkrátka hrozně rád.

Saw 4 (2007)

Tahle série měla skončit už se drhuým maximálně třetím dílem. Čtvrtý díl sází už pouze na co nejefektivnějším zabíjení obětí, a pokud zde byl alespoň nějaký příběh - já ho opravdu nepostřehl. Mezi prvním a čtvrtým dílem je propast několika tříd a je to škoda!

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Bohužel piráti napotřetí už dost vyčpěli a nudí. Nezachrání to ani skvělé triky,ani skvělá výprava,ani Depp, který už bohužel na své herectví z prvního dílu nemá.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tim Burton opět dokázal že patří k mistrům režisérům. Sice se začíná ve svých "ujetých" filmech trochu vykrádat, ale zatím z toho nic není a my můžeme sledovat další jeho povedený film. Depp je mimo. Ale totálně. Svou roli však zvládl, stejně jako všichni návštěvníci Karlíkovy továrny (jeho továrny), skvěle. Jinak továrna je vyvedená velice zajímavě, velice barevně a velice šíleně. Kvůli tomu mám Timovy filmy rád, nebojí se toho a udělá to tak jako by se to nikdo jiný asi neodvážil.

Interview s upírem (1994)

Bomba! Tenhle film na mne opravdu hodně zapůsobil. Bylo to určitě atmosférou ale hlavně skvělými herci, zejména hlavní mužská trojice v čele s Cruisem. Ten dokázal že pokud má nad sebou alespoň trochu schopného režiséra umí velmi dobře hrát. Pitt s Banderasem také ukázali že mají rozhodně talent a rolí se zhostili také velmi slušně, ačkoliv mi Pitt trochu vadil cca prvních 40 minut, kdy se nemohl smířit s tím že se stal upírem. Kirsten Dunst byla hodně ďábelská a pro mě je to její nejlepší film, jinak ona prostě podle mě neumí hrát. Film má svižné tempo a rozhodně nenudí. Mnohdy byl velmi naturalistický a chudáci krysy si odnesly svou daň. Jinak ale - super horor.

Pokoj 1408 (2007)

Dobrý film. Už dlouho jsem nebyl tak napnutý jako právě u Pokoje 1408. John Cusack hrál dobře ale víc se mi líbil manažer hotelu v podání Samuela L. Jacksona. Celkově jsou to dobré 4* a doporučení všem kteří mají rádi napínavé a zajímavé filmy.

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Na komiks to nemá ani náhodou ale protože Garfielda zbožňuju je tohle taky za 5*.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Ty první díly jsou nejlepší a spolehlivě pobaví, těm bych dal klidně i těch 5*. Ale s dalšími sériemi kvalita spolu s úrovní zábavy klesá. Tim Allen je ale boží ve většině dílů!