Sopka (1997)

Je jasne ze Amici porazia cokolvek. Samozrejme aj sopku !

Odplata (2011)

Atmosfera 80. rokov . Tajomny pomstitel na legendarnom voze. Krute metody pomsty. Co treba viac pre taketo B-cko ?

Knight Rider (1982) (seriál)

No jednoducho: JE TO KULTOVKA !!! ( Inak vsak len taky priemer)

Mladý pilot (2005) odpad!

Film pre detskeho divaka ! Inak nechapem co v takomto filme robia Mark Dacascos a Eric Roberts.

Acapulco HEAT - Série 2 (1998) (série)

Menej ucinkujucich oproti prvej serii, co ma vsak aj svoje vyhody. Oblubena cast je prave ta v ktorom hostuje David Carradine. Skoda ze nebolo viac takto hostujucich hercov, mohlo to s tymto serialom dopadnut lepsie !

WWE Elimination Chamber (2012) (pořad)

Priemerna PPV ! Bez nejakych prekvapeni ci zvratov. Nic zasadne co sa casom nestrati !

WWE Royal Rumble (2012) (pořad)

Skvela Vyrocna Royal-ka. Potesil ma hlavne navrat Legiend do ringu, ako: Hacksaw Jim Duggan, Mick Foley, Jerry Lawler, alebo Booker T. A vitazstvo Sheamus-a je uz len ceresnicka na torte (ale naozaj chutna !).

Jing wu ying xiong 2: Tie bao biao (1996)

Skoda len ze hlavny predstavitel (alebo tvorcovia) si chce/u ziskat divaka napodobnenim mena hlavneho predstavitela z prveho dielu. Namiesto Jet LI -ho tu hra Jet LE. Asi akosi zabudli ze doba ked tu boli Bruce Le, Bruci Li a podobny je uz davno prec. Original je vzdy len jeden. Aspon ze Bolo Yeung je pravy !

Král Artuš (2004)

Keby vznikol tento titul pred Gibsonovim-Statocnym srdcom mohlo to dostat aj maximalne hodnotenie. Niektore sceny mi vsak pripomenuli prave toto vel-dielo, takze tie 4 su najrealnejsie.