Poslední přežije (2015)

Až do konca filmu ma to celkom bavilo a bol som presvedčený že to u mňa bude za 4, lenže potom prišiel ten New York a dajako sa to začalo.. echm...akosi dodr...vať. To finále na streche to úplne položilo. Nebudem to ani rozoberať a rýchle tomu dám 3, to je asi maximum !

Pád Londýna (2016)

Len tak ďalej pán Butler ! Takúto akciu máme moc-moc radi !!!!!!

Oscar 2016 (2016) (pořad)

No samozrejme, že zo (hlavne) začiatku to bolo dosť trápne a ani Ch.Rock mi tam nesedel. Dôležité je že z výsledkami som vcelku spokojný. Leo má sošku, Morricone ho konečne dostal tiež a Mad Max tiež bral čo mal ! Cudzojazyčný film, kamera,réžia, scenár všetko OK. Na pozretie víťazného filmu, ešte len čakám !

Americký ninja 4 (1990)

Nuž táto moja vhska bola už teda dosť zaprášená... Bolo načase ju "očistiť". Samozrejme tu pri hodnotení nehrá hlavnú úlohu kvalita, ale čisto NOSTALGIA ! A tá je teda veľmi SILNÁ !

AC/DC - Big Gun (1993) (hudební videoklip)

Jasnačka ! Skvelý hit a skvelý klip aj s Arnim samozrejme!

5 Days of War (2011)

Mám síce rád tento tip filmov, ale toto ma akosi nezaujalo. Od môjho obľúbenca R.Harlina čakám o dosť viac. Neverím že tvorca hitov ako Die Hard 2, Cliffhanger či Deep Blue Sea robí takéto (podla mňa) nemastné-neslané tituly. Val Kilmer je tu zbytočný, Dean Cain plochý ( ako vždy ) a neverím že velikán ako Andy Garcia padol až takto hlboko.

V.I.P. (1998) (seriál)

Samozrejme trápny a hlúpučký seriál. Jednu dávam nie za " idol mládí " Pam Veľkokozá Anderson, ale za zaujímavé tváre v epizódnych úlohách ( M.Kove, E.Mendes, Ice-T.....). Môj obľúbený moment je hosťovanie J.SPEAKMAN-a, ktorý ukáže aj čoto ( i keď škoda že len chvíľu ) zo svojej znalosti bojových umení.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Fuha. To bola pecka. Síce do mojej top10 sa to nedostalo ( i keď som chvíľu váhal ), ale do top15-20 by to v pohode vošlo ! Určite si to chcem pozrieť ešte zopár krát. Leo sa už definitívne dostal z úloh " ženských vlhkých snov " a T.Hardy potvrdzuje talent hrať poriadnych "sviniarov" drsných-zlosynov. Dúfam že tento film dostane Oscara ( za film, za herca v hl.úlohe, za herca vo vedl.úlohe ). Minimálne za tie prvé dva by som mu to bez uvažovania dal.

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Nuz ten MIZ mi nie je sympaticky nielen vo wrestlingu, ale aj v tomto filme. Na pre mna dost podarenu 2ku to zdaleka nema. Dam vsak sancu aj tej 4ke ( bohuzial zase s Mizom ).

Špionáž (2013)

Nuž pri obsadení Oldman, Ford som čakal niečo viac. Takto je to iba taký slabší priemer na 1 pozretie.