Attila (2001) (TV film)

Na TV-FILM ! urcite celkom slusne.

Poslední valčík (1978)

Aj ked hudobny zaner nie je moja salka kavy, vo svojej dobe to bolo urcite giganticke.

Vínne cesty Slovenska (2013) (seriál)

Pre mna ako fanusika vinnej kultury a ( viac-menej) zacinajuceho vinara je tato relacia velmi zaujimava. Len skoda niektorych az moc umelo nastavenych poz, bez nich by to bolo skoro dokonale. Samozrejme pre tych ktorym je vino len ako kazdy iny alkohol, tato relacia nic nepovie.

Death Racers (2008) odpad!

Dajaky sialenec si pozrel RALLYE SMRTI a urobil si vlastnu verziu !

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

DIE HARD ? TOTO ? Nuz tato cast mi to v nicom nepripomina. Kde sa podelo napatie, kde sa podela atmosfera ? Ani McClane nie je taky aky ma.....kde su jeho hlasky a jeho charizma ? Ak by toto bol iny film a nie dalsia Past, tak by som to bral. Takto tomu mozem dat len 3 a to je uz naozaj maximum, len z lasky k serii.....

Machete zabíjí (2013)

MEGA-ŠIALENOSŤ !!! ..ale dúfam že vesmír bude.

Jurský park (1993)

Po asi 10.rokoch som to videl znova a poviem, že ma takáto klasika potešila. Kedysi som to žral a preto tomu dávam 5 !!!

Útok na Bílý dům (2013)

Samozrejme az na to trapne klise a (americke!) superhrdinstvo je to celkom zabavne dielo.

Climb Dance (1989)

To je ale jííííííííízda !

Lesní duch (1981)

Uznavam ze je to klasika, ale z dnesneho pohladu je to dost primitivne a efekty amaterske. Ani spravanie postav v tej situacii nie je urcite ani z daleka prirodzene.