WWE Elimination Chamber (2012) (pořad)

Priemerna PPV ! Bez nejakych prekvapeni ci zvratov. Nic zasadne co sa casom nestrati !

WWE Royal Rumble (2012) (pořad)

Skvela Vyrocna Royal-ka. Potesil ma hlavne navrat Legiend do ringu, ako: Hacksaw Jim Duggan, Mick Foley, Jerry Lawler, alebo Booker T. A vitazstvo Sheamus-a je uz len ceresnicka na torte (ale naozaj chutna !).

Jing wu ying xiong 2: Tie bao biao (1996)

Skoda len ze hlavny predstavitel (alebo tvorcovia) si chce/u ziskat divaka napodobnenim mena hlavneho predstavitela z prveho dielu. Namiesto Jet LI -ho tu hra Jet LE. Asi akosi zabudli ze doba ked tu boli Bruce Le, Bruci Li a podobny je uz davno prec. Original je vzdy len jeden. Aspon ze Bolo Yeung je pravy !

Král Artuš (2004)

Keby vznikol tento titul pred Gibsonovim-Statocnym srdcom mohlo to dostat aj maximalne hodnotenie. Niektore sceny mi vsak pripomenuli prave toto vel-dielo, takze tie 4 su najrealnejsie.

Icarus (2010)

Po dlhsom case fakt skvela Lundgren-ovina. Uz len lepsia kamera a bolo by to skoro ako za "starych" cias.

18 bojovníků z bronzu (1975)

Vyborné. Film plny shaolinskeho ucenia, bojovych umeni a vsetkeho co k tomu treba. Odporucam pre kazdeho komu je takyto zaner blizky.

Zuřivý mnich (1993)

Nielen sialeny mnich, ale aj poriadne sialeny film.

Únos (2008)

Ak by bol kazdy remake takyto, tak: SOM ZA !!!!