Dunkerque: záchrana expedičního sboru (2004) (TV film) odpad!

*SPOILER* Hoci sa to tak javí, toto nie je dokument o impozantnej evakuácii britského expedičného zboru zo severného Francúzska. Je to rozvláčny film o tom ako jeden politik, traja rybári, štyria námorníci a šiesti dôstojníci zachránili zopár vojakov.

The Power of Few (2013) odpad!

*SPOILER* Prečo je toto odpad? Pretože ústrednou myšlienkou celého filmu je krádež Turínskeho plátna, kvôli stopám krvi Ježiša Krista, ktorú chcú použiť na jeho klonovanie. Vážne.

Až vyjde měsíc (2012)

Ale predsa len moment, ktorý ma dojal nadmieru a síce: Strýko Ben v asi polminútovej scéne počnúc 01:09:00.

Ztraceni v hlubinách (2008) (TV film)

*SPOILER* Tá jedna hviezdička je za finálne: "Nino, vzal jsem to jinou cestou." Nasledovalo niekoľko minút neutíšiteľného smiechu...

Vyměřený čas (2011)

Ktorú scénu som si pretočil a pozrel znovu? Neviete? Sylviin výraz tváre po výstrele. (1:11:26) Hehe.

The Ledge (2011)

*SPOILER* Nie! Tentokrát to nefungovalo, koniec sa mi nepáčil. Fungovalo to v Remember Me, ale tu nie. Škoda.

Cizinec (2010)

Došlo mi to presne v 60. minúte filmu. Ale bavil som sa.

Kniha přežití (2010)

Najúžasnejšia časť filmu je podľa mojej mienky reklama na Motorolu. Bol som pripravený na všetko, ale tento okamih bol skutočným zážitkom.

Časové pásmo bylo změněno