Dallas (2012) (seriál)

původní Dallas jsem neviděl tak nemohu srovnávat ale Dallas 2012 je jedním slovem NESKUTEČNÉ!!! Takovou kvalitu jsem dlouho neviděl. I přesto dávám jenom 4*, protože jsem si musel některá jména vyhledávat a zjišťovat spojení a to bylo dost otravné. JR junior velký sympaťák.

Diktátor (2012)

Chybělo tomu tak málo k dokonalosti. Odstranit nechutné scény(porod, chlupaté podpaží...)

Druhý život (2011) (seriál) odpad!

ten dabing a chování malé holky mě přímo iritoval (na zvracení)

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Je až k pláči, že takto kvalitní fantasy se ani nezaplatí a některé braky atakují hranici stovek milionu. Chápu, že tento rok nebyl pro žánry scifi neb fantasy příznivé a diváci mají hlavně díky marvelu a dc pocit nasycení, ale zrovna to musel odnést opravdu kvalitní kousek, který tu nebyl od...nikdy a díky tomu zase na hodně dlouhou dobu nic nevznikne.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Co to je za hrůzu? Po 2 epizodách lze asi říct, že nejlepším na tomhle pseudo seriálu je úvodní písnička a Emma smetana(ne herecky).

Ezel (2009) (seriál)

Turecký skvost! Příběh, podrazy, akce, napínavost, sympatičští herci to vše tenhle seriál obsahuje! Nechápu ty odpady tady, pokud jste Ezela viděli tak nemůžete hodnotit odpadem. A ten konec je nádhernej už dlouho jsem neviděl podobné dílo. Nejprve jsem čekal nějakou Šeherezádu verzi 2 ale tohle mě úplně předčilo. Dejte tomu seriálu šanci a podívejte se a nenechte se odklákat tím že pochází z Turecka.

Glee (2009) (seriál)

Glee jsem doopravdy "miloval". Výborný výběr hudby, herci dokázali okouzlit a i ten příběh byl dostatečný. Měl jsem v plnu dát **** ale poslední sezóna je pro mě hrozná, nové postavy jsou nesympatické, výkony jako kebab na václaváku a i výběr písniček už není ono. Pomalu ale jistě se z toho stává guláš, měli to ukončit po 3. sérii.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Přijde a první co udělá je, že zkritizuje blitky. To jsou všichni kuchaři, kteří ztratili směr takové? Protože na konci vždy zazní "delicious" nechápu.

Hačikó - příběh psa (2009)

Náhdernej film, má to příběh, přátelství, věrnost, láska, tragédie, ale nemá to happy end. Po tomhle filmu jsem si tak chtěl pořídit psa, ideálně akita inu! Po té co mi alergoložka řekla, že mám alergii na pejsky se mi hroutil svět. Vřele doporučuji pro ty, kteří nemají psa a nemají je rádi. Ne nadarmo se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka, láska z tohohle filmu přímo sršela. P.S ve skutečnosti je Akita Inu mnohém větší hajzlík než v tomhle filmu, pokud si po filmu chcete psa pořídit, důkladně si to promyslete!