mFranta

okres České Budějovice

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 16.2.2012  09:42

Špatní herci, špatné triky, ale spousta silikonu. Kdyby vynechali scény se žralokem a místo toho tam začali souložit, mohl z toho být slušně průměrný pornofilm.

• 30.1.2012  14:11
    Neklid (2011)

Film stojí jen a pouze na výkonech ústřední dvojice, což je docela málo. Příběh je sice krásný (skoro jsem uronil slzu), ale je taktéž velmi klišoidní a ničím výrazným zajímavý. Film se hodí tehdy, jestliže chcete strávit romantický večer s přítelkyní. Pokud hledáte něco víc, hledejte jinde.

• 11.1.2012  20:21
    Píseční žraloci (TV film) (2011)

Opět jsem porušil své předsevzetí a podíval se na další film se slovem "shark" v názvu. A opět jsem byl potrestán špatnými triky, tupým scénářem a nulovými hereckými vyýkony. Btw žraloka plavajícího v písku jsem zatím ještě neviděl.

• 27.12.2011  14:28
    Superžralok (2011)

Musím si dát závazek, že se už nebudu dívat na filmy se slovem "shark" v názvu. Vedle chodícího žraloka byl chodící tank ještě zábavný. To, že produkce neměla neměla ani na pořádné uniformy, že na ponorce chyběl výkonný důstojník a že v letadlo se po každém záběru změnilo v jiné (z F/A-18 na letišti se stala F-15 při startu a z té zase F-16 v letu) mě už ani moc nepřekvapilo. A vykrádačka Pobřežní hlídky? Nad tím jsem už vypnul mozek.

• 8.12.2011  20:12
    Alien Armageddon (2011)

Kdyby hodnotícím kritériem byla velikost povýstřelových plamenů a trapnost triků a kostýmů, dostal by tento film pět hvězdiček.

• 2.12.2011  22:12
    Konspirátor (2010)

Čekal jsem bitvy a krvavé scény, ale celý film se odehraje v několika místnostech.

• 2.12.2011  22:10
    Foylova válka (TV seriál) (2002)

Seriál s velmi originálním námětem. Až do jeho shlédnutí jsem si myslel, že za války kriminalita nebyla. Ale ona byla i mezi padajícími bombami.

• 2.12.2011  22:08
    United (TV film) (2011)

Jak to ti Britové sakra dělají? Mají pár liber, pár herců, žádné velké efekty ani masové scény a přesto natočí film, u kterého zůstanu přibitý celou dobu. TAKHLE se točí komorní drama.

• 2.12.2011  22:06

Přestože natočen za dob komunismu a přestože o hlídání poválečné hranice, považuji ho za poměrně zdařilý. Tvůrcům se podařilo odstavit politiku stranou, což je jen dobře.

• 2.12.2011  22:02

Být film ještě o trochu víc nekorektní, tak dávám za pět hvězdiček. Není nad to si pěkně zanadávat a utahovat si z předsudků.

• 2.12.2011  22:01

Harrison Ford věděl, proč nechtěl hrát s kloboukem. Sice se snaží, ale celý film jsem v něm viděl Indianu Jonese. Film je jinak ukázkou toho, jak by to nemělo vypadat- není to ani western, ani sci-fi, bohužel ani komedie. Zkrátka další pokus o drahou adaptaci, který nevyšel (být investorem filmu tak páchám rituální sebevraždu).

• 28.11.2011  21:00
    Aliens vs. Avatars (2011)

Doooost špatný. Vetřelec, který jako vetřelec nevypadá, "obrácený" avatar a obraz a úvodní scéna jak z deset let starého pornofilmu ("Jé, já si polila tričko červeným vínem, co s tím? No nejlepší bude, když si ho sundám").

• 19.9.2011  21:10
    Drive (2011)

Na tento film jsem se těšil z jednoho prostého důvodu- měla se v něm objevit Bobbi Starr. Neobjevila. Nicméně i přes to, že její scény byly vystřihány, je film naprosto dokonalý.

• 21.6.2011  08:37
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Špatný děj, špatné triky, špatná kamera. A policajtka s výstřihem jak pornoherečka. Je to prostě Asylum.

• 8.6.2011  21:44

Hustokrutěmístopřísné. A cenu za nejlepší hlášku filmu získává Wolverin.

• 7.5.2011  21:18
    Rio (2011)

Film sám o sobě průměr, ale je to romantika, takže mi při happyendu opět spadlo něco do oka. Už se asi budu koukat jenom na thrillery.

• 14.3.2011  10:07

Pokus o spin-off, který moc nevyšel. Seriál je jen kopií Myšlenek zločince, kromě ostřelovače s britským přízvukem nic nového nepřináší. A Forest Whitaker se Mandy Patinkinovi nemůže vyrovnat.

• 14.3.2011  10:04
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

Antierotičnost největšího kalibru.

• 7.2.2011  09:03
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Deset vteřin stačilo.

• 5.2.2011  10:20

Aneb souboj s větrnými mlýny. Na jednu stranu chtějí Američané změnit svoje stravování (především středoškoláci), na stranu druhou jim po pár dnech dojde výdrž. Pěkné bylo Jamieho narážení na školskou byrokracii- čínské nudle se zeleninou mají málo zeleniny, v druhém jídle se však hranolky počítají jako zelenina a pizza jako chleba, neboť má kůrčičku. A to, že malé děti neumí používat příbory, resp. že jim je ani nedávají (k čemu taky, když jejich jídleníček je pizza- nugety- hamburger), vás už tak moc ani nepřekvapí.

• 1.2.2011  22:56
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Na německou produkci docela nadprůměr. I když uznávám, že zajeté schéma úvodní honička- prostřední honička (zločince nechytí)- závěrečná honička (tentokrát ho dopadnou) je občas dost otravné.

• 31.1.2011  13:09
    Neříkejte mé matce... (TV seriál) (2006)

Nejlepší díl je ze Severní Koreje...

• 20.1.2011  12:18

To je tak, když komorní film za pár peněz (relativně) naprosto poráží všechny stamiliónové projekty. Snad jen ten Churchill nevypadal jako Churchill...

• 16.1.2011  20:34

Neskutečná agitace a vyzdvihování socialismu. Ovšem nejlepší jsou L-29 s americkými výsostnými znaky.

• 29.12.2010  13:22
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Slabší rozjezd, ale velmi dobrý konec. V českých vodách rozhodně nadprůměr. Normálně by to bylo za tři *, ale jelikož jsem z vesnice, která po dlouhé době postoupila z okresu do kraje (a po půl roce jí zase hrozí sestup zpátky do okresu), tak musím dát za 4*.

• 23.12.2010  23:27

Nééééééé, proč, proč? Už první díl byl naprosto k nekoukání a tohle je ještě horší- několikrát za film zrecyklované záběry, grafika efektů horší než u počítačových her let 90., naprosto tupé herecké výkony, kamera a prostě všechno. Ach jo, doufám, že Asylum nechystá ještě třetí díl- to už bych vážně nepřežil.

• 21.12.2010  17:19

U každého Aronofského filmu je problém, že vždy bude srovnáván s Requiem for a Dream. Bohužel jsem to udělal i já. Sám o sobě je tenhle film naprosto vynikající, ale Requiem stanovil laťku tak vysoko, že bude nemožné ji překonat. Po stránce kamery, výkonů, režie i příběhu se filmu nedá nic vytknout, ale Requiem má u mě stále o něco lepší pozici. Ale třeba se to časem změní. A Natalie? Tomuhl filmu bude do konce života vděčná, protože zde hrála úplně jinak, než v ostatních filmech.

• 21.12.2010  17:15
    Red (2010)

Film má sice vyrovnané tempo, ALE mohlo by to být rychlejší. S důchodcema je sranda, ale už ani Bruce nehláškuje tolik, jako dřív.

• 9.11.2010  13:49

Zajímavý námět a ještě zajímavější závěr.

• 31.8.2010  20:11
    Díra (1960)

Tenhle film jsem viděl vlastně úplnou náhodou- ale naprosto mě dostal. Žádná hudba, žádné zbytečné řeči, jen práce na útěku a závěrečné rozuzlení. Naprosto úchvatné.

<< předchozí 1 2 3