Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Nic moc noveho, vsechno hodne neuveritelny (i na scifi). Filmek na maximalne jedno zhlednuti. Celkem 2,9* PS: Nejprve se mrknete na prvni dil, jinak vam nebudou nektery veci dochazet.

Mezi náhrobními kameny (2014)

První polovina filmu zajímavá, napínavá. Postupně to ale degradovalo trochu napětím a hlavne uveritelnosti. Trosku skoda, potencional to melo. Jinak lehce nadprumerny akcni film. Celkem 3,4*

Tenkrát v ráji (2016)

Peknej pribeh. Vice o skalach s lidech, mene i o valce. I pro ty co nemaji radi valecne filmy to bude zajimave. Celkem 3,8*

Kim Dotcom: Lapen v síti (2017)

Celkem zajímavý příběh, i když je hodně jednostranný. Je tam spousta informací co člověk ani nevěděl :-). Pro lidi z IT branže a pro ochránce lidských práv asi povinností ;-). Celkem 3,9*

Hledá se Nemo (2003)

Pribeh je celkem hravý a zajímavý, malinko tíhne více k dětem, protože děj je celkem jednoduchý. Nicméně vtipné scény a zajímavé chvilky tu určitě najdete. Celkem 3,7*, takže taková 4 s odřenýma ušima.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Jeden z nejhezcich pribehu pro deti i dospele. Cela pohadka je protkana peknymi i mensimi pribehy a velmi casto perfektne zpracovanyma pisnickama. Nektere predelavky do cestiny jsou jeste chytlavejsi nez original, gratulace!!! Tenhle pribeh si urcite nenechte utect, opravdu za to stoji. Podle meho jedna z nejlepsich pohadek za posledni dobu, vtipem, napetim, celkovym zpracovanim. Celkem 4,8*

Oslava v Ledovém království (2015)

Kratka pohadka se super jednoduchym pribehem, chvilkama i pro dospelaky vtipne, nicmene je to spis pro male deti. Diky sve delce hlavne tesne pred spanim. Celkem 3,2*

Ratatouille (2007)

Zajimavy pribeh z klulinarskeho prostredi zapleteny do pohadky se spetkou lasky. Urcite vhodne jak pro male deti, tak pro dospelaky. Celkem 4,1*

Rebelka (2012)

Prijemne a vtipne postavy s ne uplne slozitym pribehem. Nicmene pro deti i dospele to bylo zabavne a chvilema i poucne. Urcite k doporuceni cele rodine. Celkem 4,1*

Univerzita pro příšerky (2013)

Moc se mi to nelibilo, celkem v tom byl bordel a uvod me nejak nepodal o koho vlastne jde, takze jsem vahal jake presne jsou spojitosti s "prvnim" dilem. Pribeh byl mnohem vice rozvlacny a chvilema nudny nebo i trapny. Detem se to celkem libilo, ale uvidime, jestli se na to budou chtit divat znovu. Film tedy zapada do sedeho prumeru, coz je v animovanych pohadkach dnes hodne slabe. Celkem 2,8*