Colombiana (2011)

Tak to bylo hodně hodně hodně hodně hodně slabý a taky trapný.Dvě hvězdy pro krásnou herečku,ale ne její výkon.

Single Man (2009)

Hledání smyslu života někdy trochu trvá a když ho konečně najdete,může být zároveň pointou.

Melancholie (2011)

Naprosto neuvěřitelný zážitek.Směs snad všech možných pocitů míchajících se v notných dávkách v krátkých intervalech.Naprosté sžití s postavou hranou Kirsten Dunstovou.Zaujaly mě reakce různých lidí na jeden daný závěr:(dítě-nevědomost,důvěra)(otec-popírání možností)(matka-pochybnosti)(nevěsta-smíření,řešení duševních problémů).Myslím,že zatím nejlepší filmový zážitek tento rok.

Barbar Conan (2011)

Řekněmě něco mezi seriálovým Herkulesem,Xenou a filmovým Pricem z Persie.Takže nic zajímavýho.Čekal sem příjemný návrat Conana,ale dostal jsem jen špatný děj,scénář,hrozně špatnýho hlavního herce,příšerný boje,šílenej střih.Takže jedna hvězda je jen za pěkný prsa otrokyně na začátku filmu a hudba taky nebyla úplně špatná.Toť vše.

Pařba v Bangkoku (2011)

Takhle to dopadá,když se dvojka snaží napodobit první díl a k tomu ho ještě vylepšit.Nechci film moc hanit,protože to rozhodně není špatná komedie,ale Pařbou ve Vegas to mělo nejspíš zkončit.Na druhou stranu jsem měl pořád úsměv na hlavě,takže dejme tomu.

Pařba ve Vegas (2009)

Super komedie,bez myšlení,prostě tím jen tak proplout a jít s úsměvem dál a kdo nechápe tento humor,buď neumí vypnout,nebo to je zhrzená bába co jí opustil chlap z důvodu podobného ději filmu.Pro mě budoucí klasika.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Dokonalé zakončení série.Posledních 5 minut bych vynechal,ale chápu,spisovatelka chtěla,aby nevzniklo pokračování,takže parádička.

Poslední čtvrťák (1995)

Malinko zahozený potenciál filmu.Kladně hodnotím poslední dialog kluka a dědy.Možná jsem taky trochu čekal podobu filmů od Tornatoreho,která se tam bohužel neobjevila,škoda.