Světová invaze (2011)

Opravdu jsem nevěděl,jestli ty americký slzyplný dialogy myslejí vážně,ale pak přišlo na vlastenectví a Američané ,jako zachránci světa a došlo mi,že ten kýčovitý děj,tedy neděj myslí opravdu naprosto vážně.Začal hlasitý smích.Perličkou na dortu byly věty jako hlavně zachraňte civilisty,nebo už jsme posnídaly a následné plnění zásobníků.Tři hvězdy jsem dal jen proto,že mám rád bitvy s mimozemšťany,to ostatní je vrcholem trapnosti a amerického náboru do armády.

Snadný prachy (2010)

Moc dobý film.Propojení připravované akce mafie a život tří lidí,kteří se snaží přežít a zároveň vydělat nějákej ten kovák,aby ho použily pro své blízké a mohly se na oplátku kouknout do zrcadla,nebo si žít na vysoké noze.Názor na hlavního hrdinu bude mít každý asi jiný,ale určitě nebude jednoznačný.Film působí velmi drsně,ale zároveň člověka znejistí a nenechá ho odejít.zasloužený 4 hvězdy.

Jsem číslo čtyři (2011)

Samotný film raději nekomentovat,prostě pohádka,která mě dokázala vtáhnout(z části).

Ex Drummer (2007)

Sirový,absurdně reálný ,skvělej střih a perfektní hudba.

Somrák s brokárnou (2011)

Ve svém odvětví je film velmi pěkně natočený,hlavní hrdina hraje přesně tak,aby to vypadalo,že neumí hrát.Ale narozdíl od filmů od Rodrigueze,nemá Hobo tak dobré hlášky,což bylo pro mě sklamání.Lepší tři hvězdy.

Králova řeč (2010)

Filmy,kde trpím,směju se,prožívám vše s filmem,si prostě zaslouží plný počet.